2733
2734

مثلن میخام ی دختراروم و مودب بشم هی داد میزنم عصبی میشم😂

میخام پخته و سرسنگین باشم بازم نمیشه

دوس دارم شخصیتموتغییربدم چیکارکنم؟؟؟

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بیشتر فکر کن 

ب چی فک کنم؟؟😁

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
منم😂

اخه چرا بقیه تغییر میکنن😂

🤔 چرا همه میخوان تلاش کنن آروم و سرسنگین باشن؟ مگه شلوغ و سر سبک بودن بده؟!

هرکسی یه جوره خب... خیلیا تلاش کردن منو آروم کنن ولی بالاخره در یک موقعیت مناسب زدم تو دهن همشون! الان با خیال راحت شلوغ میکنم و نیشم بازه😂😁😁😁🤪🤪🤪🤪🤪😅😅😅😅🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳

من از خدا خواستم رشد کنم،پخته تر بشم،صبور بشم، قوی بشم و... بخاطر همین خدا بهم دوقلو داد🤗🌤✨
2738
🤔 چرا همه میخوان تلاش کنن آروم و سرسنگین باشن؟ مگه شلوغ و سر سبک بودن بده؟! هرکسی یه جوره خب... خی ...

خب شما راضی از شخصیتت ولی من نیستم

ادمهایی که سرو صدا میکنن دلشون پاکه وصاف صادقه

ولی آدمهای ساکت درو نشون پر از رازهاست

زندگی ارومت میکنه نگران نباش

بعضی موقعها آدم هایی رو میبینم که آنقدر خوبن که به خودم میگم من به خاک پاشون هم نمیرسم
2706