2733
2734
عنوان

خیلی عصبانی شدم

469 بازدید | 20 پست

این خواهر من دانشجو معلمیه بعد حقوق هم میدن بهش بعد امشب خواستگار میاد یه پسر خوشتیپ و معلم .من خودمو به آب اتیش زدم خونه عوض کن تمیز کن بارها تو گرما کرونا رفتم باهاش بازار ببخشید حتی پام سوخت از گرما . این خانوم همش حال منو میگیره مثلا فلان لباس میخوام بخرم نمیزاره به آستینش تور بزنم میگه نه نزن منم هیچی نمیگم نمیگم نمیگم میگه موهات باید اینجوری درست کنی ‌ .آخرش دیروز تو بازار چندبار بازم بد حرف زد منم از حرصم گذاشتم تنها اومدم خونه .وقتی اومد گفتم مگه من خنگم یا تو شوهر منی هی دستور میدی فک کردی کی هستی ‌.بمن میگه اینو بخر میخرم واسه خودم با سلیقه خانوم ولی من اگه به لباسش نظر بدم جواب سربالا میده .منم گفتم نه تو خواستگارست میام ن تو بله برونت ن جشنت ن کوفت زهرمارت .مامانمم خیلی ناراحته .گفتم من چای میوه نمیارم هیچ کاری نمیکنم جونش دربیاد خودش بیاره‌

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت

خب چرا هیچی نمیگی از اول

مثلن به حرفش گوش میدی که چی بشه

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا اینقدر جوش نزن ،دیگه محترمانه نزار تو کارات دخالت کنه ،از بس چیزی نگفتی عادت کرده به دخالت الکی

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️
2731

من خودم چایی بردم برا خواستگاریم😐

شماها مگه خودتون نمیبرید؟

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢

دخترای دانشجو معلم متاسفانه خیلی هاشون مغرورن چون فک میکنن حقوق میگیرن ویه دو تا خواستگار براشون پیدا میشه خدا رو بنده نیستن

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین علیه السلام
2738

بین خواهرا این حرفها پیش میاد.ناراحتی نکن.خوشحال باش و لبخند بزن بزار به دل خوش و خاطره خوش بره.

ببین از دیروز که خواهرت نشده اخلاقش همینه و خودتم بهترازهرکس اخلاقشو میدونستی و میتونی باهاش کناربیای برو از یخچال یچی بردار ببر بگو بیا اشتی اینم شیرینی.تو چنین شرایطی فکراتونو درگیرر این اختلافا نکنید تا بقیه ازتون سواستفاده نکنن

من خودم چایی بردم برا خواستگاریم😐 شماها مگه خودتون نمیبرید؟

هیچ کاری بلد نیس بابا . من خودم بردم 

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
2706