2726
عنوان

میشه یکی کمکم کنه؟ با بابام دعوا کردم باید یه کاری کنم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1170 بازدید | 63 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
حب دوستان مشکل اینه که اونا میگن من اصلا روحیه دخترونه ندارم مثلا من از موهام متنفرم و میخوام کوتاهش ...

میلت باید ببینی به کیه؟

ویژگی های ظاهری فک نکنم مهم باشه

هیچی درست نمیشه... مگه اینکه بخوای درستش کنی

برو پیش روانشناس

روانشناس هم حرفای شما رو میشنوه هم پدرتون رو

من مردی سراغ ندارم که نوشته ۵۰ خطی بخونه اونم وقتی که عصبی هست

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
حب دوستان مشکل اینه که اونا میگن من اصلا روحیه دخترونه ندارم مثلا من از موهام متنفرم و میخوام کوتاهش ...

عزیزم یعنی فقط چون اتاقت نامرتبه و موهات کوتاهه بهت میگن روحت دخترونه نیست؟

حس میکنم خودشونم باید تحت مشاوره قرار بگیرن

تو چن سالته باید کم سن و سال باشی

بنظرم منطقی باهاشون صحبت کن بدون دعوا بگو هرکسی سلیقه ای داره و من فکر میکنم موی کوتاه بیشتر بهم میاد ولی دلیل نمیشه که روحم پسر باشه من عاشق چیزای دخترونم از ارایش و لاک خوشم میاد کدوم پسری این چیرا رو دوست داره

راجع به باباتم بنظرم بزار اروم شه بعد پیامو براش بفرست

💏"You & me 💕make a wonderful "We

پس درست تشخیص دادم مشکل اصلی گوشیه 

منم مادر یه دبیرستانی هستم و میدونم چی فکر میکنن

البته تشخیص اون که گفتی با مادرت نیست و واقعا اگر فکر میکنن مشکلی از لحاظ هورمونی داری بهتره یه آزمایش بدی ضرر که نداره

این خودش یه راهه،  اما باید با آرامش پیش بری 

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

تو ترنس نیستی

تنبلی

خیلیا اینجورین

تا اطلاع ثانوی ب نشانه پیروزی فقط لبخند میزنم😁😂😂😂😂😂😂✌✌....ولایت پیروز است هرکی دروغ بگه نابود است.... .گفتم در جریان باشید...تیکر بارداری نیس..انقدر کج نزن😂😉انقدر تو تاپیکام و پستام وول نخور لایک نکن آفتاب پرست😉✋من تورو شناختم دلقک😋
این چیزایی ک گفتی همه نوجونا اینجورن حتمااااا برو مشاور تا مشاور با خانوادت صحبت کنه عزیزم بگه ک عاد ...

دقیقا

اما مامان بابام میگن آخرش مشکل از گوشیه و اینا

من تو این موقعیت هیچ چیز رو درک نمیکنم

چند سالته؟ وقتی دبیرستانی بودم بعضی از هم کلاسی هام اینطور بودن ولی بعد اینکه رفتن دانشگاه رفتارشون کاملا دخترونه شد

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
2706