2737
2734
عنوان

گوشواره دخترم افتاد تو چاه حموم

| مشاهده متن کامل بحث + 2048 بازدید | 111 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برا یه لنگه گوشواره انقد غصه ؟ من شوهرم ۱ هفته بود گوشی ۱۰ میلیونی گرفته بود برام گم کردمش بیرون گف فدای سرت تو فقط غصه نخور دستمو گرف برد یکی دیگه گرفت 😐

یه روز همه کسایی که باورت نداشتن برای دیگران تعریف میکنن که چطور باهات آشنا شدن🤗
2728
فدا سرت منم دستبند طلام توی عروسی افتاد و گم شد قیمتشم زیاد بود

عزیزم برای من قیمت چندانی نداشت اما چون شوهرم بیکاره بخاطر کرونا هزارتومنم برام هزار تومنه.ازاین بیشتر میسوزم که پول برای ضرر میره

راست میگی عزیزم؟

بله با چراغ قوه برید داخل سیفون کفشور را نگاه کنید در حال حاضر اصلا شیر حمام را باز نکنید

ببخشید و چشم بپوشید آیا دوست ندارید خدا شمارا ببخشد؟و خداوند بسیار آمرزنده و مهربان است (سوره نور آیه 22)

الان همه دارن از لطفهايي كه شوهراشون در حقشون كردن ميگن😐😐😐😐😐😐باباجان همه مثل هم نيستن كه يكي همون گوشواره براش كلي ارزش داره يكي چهارتا دستتبندم گم كنه براش مهم نيست اي بابااااا 

خداياشكرت....❤️ 
2738
برا یه لنگه گوشواره انقد غصه ؟ من شوهرم ۱ هفته بود گوشی ۱۰ میلیونی گرفته بود برام گم کردمش بیرون گف ...

عزیزم،عشقتون پایدار

انشالا خدا بیشتر بهتون بده

ولی الان تو تاپیک استارتر،با توجه به شرایطش جاش نیست

بجای همزاد پنداری، نباید اینا رو گفت

2706