2737
2734
عنوان

نظر سنجی خانم ها و آقایان

201 بازدید | 40 پست

اگه یه نفر تو رشته تحصیلی خودش مشغول به کار باشه اما روزانه ۸۰ کیلومتر مسافت داشته باشه تا محل کارش و اگه بخواد مسیرش رو کوتاه کنه و ولی در عوض پست مرتبط با رشته اش رو ازدست میده و به جاش باید تو پست غیر مرتبط ولی زیرمجموعه همون کار باشه و اون یه نفر خانم باشه که رفت و آمد روزانه داره 

و اینکه مسافت دور جای بزرگی باشه یعنی از مسافت کوتاه مرکز و بزرگتر باشه شما باشید چی کار می کنید 

با توجه به داشتن دیسک کمر خفیف

البته با داشتن ماشین شخصی و اتومات

من خودم بشخصه مرکز بزرگتر و مرتبط با رشته

توی مراکز بزرگتر جا برای پیشرفت زیاده

هی سر به راه تر ، هی سر به زیر تر ، هی گوشه گیر تر /  هر لحظه خسته تر ، هر لحظه تلخ تر ، هر لحظه پیر تر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

مث منی ک 

منم ی ماه پیش شرایط شما رو داشتم،تو شهر خودمون رشته شغلی منو نداشتن باید میرفتم مرکز استان ک ۱۰۰کیلومتر فاصله داره البته من ماشین نداشتم فک کن ۴ صب بیدار میشدم ۴ عصر میرسیدم خونه،گفتن بخوای بری شهر خودت رشته غیر مرتبط مگه بری بهیچ عنوانم انتقالی بت نمیدیم ۱۰سال تعهد خدمت داری،منم ی پارتی انداختم وسط ن تنها منتقلم کردن بلکه رشته شغلیمم مشغول شدم،تو کل استان هیچ شهری تو ادارمون پست منو نداره من گرفتمش،البتع تو مرکزچون اداره کل بودم دو سه تومن حقوقم بیشتر بودولی من نتونستم تحمل دور بودن از شهرمو نداشتم

مث منی ک  منم ی ماه پیش شرایط شما رو داشتم،تو شهر خودمون رشته شغلی منو نداشتن باید میرفتم مرکز ...

خیلی سخته رانندگی هم میکنم دیسک گرفتم همه میگن ماشین زیر پاته

رشتت چ تغییری میکنه؟گروه شغلیت عوض میشه؟چن هزاری الان ۳۰ یا ۴۰؟

رشتم حقوق تو قسمت حقوقی هستم 

اگه نزدیک بیام باید برم رشتهای حسابداری مرکز فقط رشته من رو داره تو شهر خودمون نداره البته مسیر من ا  شما کوتاه تره اما سخته برام روزانه تمام وقت گروه گفتن نه تغییر نمی کنه 

۳۰ یا ۴۰ متوجه نشدم؟

2706