2733
2734
عنوان

ینی هیچکس اینجا بینی عمل نکرده! چقد عجیبین شماها

| مشاهده متن کامل بحث + 266 بازدید | 44 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من یه سال و نیم پیش عمل کردم هنوز ورم داره ولی راضیم.۵ و نیم دادم دماغمم استخونی بود.یاسوجم

ممنونم عزیزم

کبود نشدی؟ میشه عکس بدی

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
ممنونم عزیزم کبود نشدی؟ میشه عکس بدی

خیلی کم من روش بسته جراحی کردم تو نت هست بخون 

عکس نمیزارم تو سایت

زندگی منشوری است در حرکت دوار ، منشوری که پرتو پر شکوه خلقت با رنگهای بدیع و دلفریبش انرا دوست داشتنی، خیال انگیز و پرشور ساخته است.
2738
ببخش گلم میرم تو عکسا که ارسال کنم بیشتر عکسای گالریمو باز نمیکنه نمیدونم چشه

عب نداره گلم...فقط چرا زیاد کبود شدی؟! ینی منم میشم😦

خب شايد اطلاعاتي نداشتن كه جواب بدن😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
استخون رو که میشکنن کبود میشی دیگه.بازم بستگی به بدنت داره بعضیام اصلا کبودی ندارن.من تا ۱۲ روز هم خ ...

😭وااای 

در کل راضی ای یانه؟ 

منم عمل کردم ..

عریزم همه تاپیک هارو نمیتونی ببینی آخه نمیان بالا😑

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
2706