2726
شما اضافه وزن دارین ؟ زندایی من بعد کم کردن وزن باردار شد

8 کیلو کم کردم ولی کو بچه. بعدشم من وقتی اقدام ب بارداری کردم لاغر بودم 

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😔😔😔😔دلم بچه میخاد خیلی پس بیخیالش باشم حالا حالاها

تو اقدامتو بکن دیدی همین ماه شدی بستگی ب شانس داره

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂
2728
حتما برو خیلی چیز خوبیه شاید اصلا گرفتگی داری نمیشه

بمن میگفت تو اگه گرفتگی داشتی یبار حامله نمیشدی خب اخه دکتر خنگ شاید بعد سقط گرفتگی پیدا کردم

چ علائمی داشتی؟؟ ک فهمیدی پلی میستیکی...من فقد پریودم عقب افتاد 

من هیچ علائمی بجز موهای زائد نداشتم. تازه اونم گذاشته بودم رو حساب ژنتیک چون بابام خیلیییی پرمو. 13 سالم ک بود مامانم منو برد چکاپ کنه فهمیدم پلی کیستیکم!  پریودامم منظم بود

بمن میگفت تو اگه گرفتگی داشتی یبار حامله نمیشدی خب اخه دکتر خنگ شاید بعد سقط گرفتگی پیدا کردم

حتما دکترت رو عوض کن من خودم خیلی وقتمو سر دکتر های خنگ تلف کردم 

آخر سرهم پیش یه دکتر خوب باردار شدم

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w
حالا مگه چقد دیر؟

دیگه نزدیک سه سال. تا پاییز شدم ک شدم نشدم دیگه نمیخوام 

من هیچ علائمی بجز موهای زائد نداشتم. تازه اونم گذاشته بودم رو حساب ژنتیک چون بابام خیلیییی پرمو. 13 ...

ن من. ۵ ماه پیش سونو دادم گفت سالم سالمی چن روز پیش رفتم گفت تنبلی یا همون پلی کیستیکی

حتما دکترت رو عوض کن من خودم خیلی وقتمو سر دکتر های خنگ تلف کردم  آخر سرهم پیش یه دکتر خوب بار ...

کدوم شهری؟ من دکتر خوب تو کرج و تهران نمیشناسم اصلا ینی پیش چند تا رفتم یکی از اون یکی خنگ ترو خرفت ترو پول پرست تر

ن من. ۵ ماه پیش سونو دادم گفت سالم سالمی چن روز پیش رفتم گفت تنبلی یا همون پلی کیستیکی

اگه اضافه وزن داری وزن کم کن من رفتم سونو گفت خیلی بهتر شدی

2706