2737
2734

همونجا ک رفتی معاینه از خود دکتر قیمت رو بپرس...من یک سال و نیم قبل عمل کردم حدود یک و پونصد شد....البته کلینیک خصوصی نرفتم...چشم پزشکی عمومی رفتم....خصوصیش ۲ و پونصد بود اون زمان ( یکی دوسال قبل)

" آن گاه که دوست داری همواره کسی بیادت باشد....بیاد من باش که من همیشه بیاد توأم "   بقره آیه 152

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تو فارابی کار میکنم ۲۸۰۰ بدون هیچ بیمه ای

عزیزم قیمت عمل پلک چشم بلفاروپلاستی نمیدونی چنده؟

" آن گاه که دوست داری همواره کسی بیادت باشد....بیاد من باش که من همیشه بیاد توأم "   بقره آیه 152
2731
مرسی عزیزم

فدات عزیزم...راستی لیزیک الان میگن بدرد نمیخوره...پی آر که بکنی بهتره بنظرم...بازم مشورت کن...

[QUOTE=139330128]عزیزم قیمت عمل پلک چشم بلفاروپلاستی نمیدونی چنده؟۳۵۰۰۰۰۰

فقط یه پلک ۳ وپونصد عزیزم؟

یا جفت پلک ها ؟

2738

سلام عزیزم خوبی. بابا شما قرار شد بیای بگی بعد از مصرف اون دارو پوستت چ تغییری کرد. خیلی ها بهت پیام دادن جواب ندادی عزیزم. بگو دیدم مردم از کنجکاوی منم میخوام امتحان کنمش

سلام عزیزم خوبی. بابا شما قرار شد بیای بگی بعد از مصرف اون دارو پوستت چ تغییری کرد. خیلی ها بهت پیام ...

سلام خوبی عزیزم ببخشید من مشغله کاری زیاددارم این مدت مشغول بودم بله من مصرف کردم اما الان یک ماهی هست ک قط کردم و ادامه ندادم ب مشکل مالی برخوردم اما تاجایی ک استفاده کردم تاثیرش فوق العاده بودواون نقاط بدنم ک خیلی تیره بودوازبین برده امافعلاقط کردم رنگ پوستمم دودرجه روشن شده تااینجا

خداجونم بی نهایت عاشقتم🌈💜
سلام خوبی عزیزم ببخشید من مشغله کاری زیاددارم این مدت مشغول بودم بله من مصرف کردم اما الان یک ماهی ه ...

سلام عزیزم چ عالی خیلی خوشحال شدم این تغییرتو بقیه هم متوجه شدن؟ ببخشید عزیزم مثلا نقاطی مثل کشاله ی ران و زانو  و...که کمی تیره تره هم روشن میشه؟ عوارضی نداشت برات عزیزم؟ یه عکس قبل و بعد از پوستت داری بزاری؟ فقط رنگ پوستت رو میخوام ببینم عزیزم.