2737
2734

خوراکش تیکه انداختنه کلا مدل مسخرشه

مادرشوهرم زن دومشه گویا قبل زن اولیه مادرشوهر منو میخواسته که اول یه زن براش میگیرن خانوادش بعدنتونسته از فکر مادرشوهرم در بیاد میاد مادرشوهر منو میگیره الان دومیه.شوهرمم ۲سال تلاش کرد تا خانوادم منو دادن

سرسفره گفت حواست باشه به پسرم محبت کن یهو نره زن بگیره من وقتی مادرشوهرت گرفتم همه زن برادرا از ترس اینکه شوهر اونام اینحوری کنه هواشوهرشون داشتن.من یهو کپ کردم ولی از وقتی ازدواج کردم قسم خوردم مث عقد بی زبون نباشن.گفتم تو خرج من مونده اگه زرنگه بره بگیره.بعدشم دوسال اصرار کرد منو دادن بهش فک نکنم سختیایادش رفته باشه.ازون به بعدشم باهاش سرسنگین شدم دیدم شوهرمم ساکته یه نوچ نوچ کردم سرتکون دادم.

توزندگی یه چیزایی روآسونمیشهفهمید،ولیسخت میشهفهموند....

چقدر حس بدی به خانواده شوهرت گرفتم مخصوصا مادرشوخر زن دومش  

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 

جواب دادی دیگه بهش فک نکن 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حق داری چقدر وقیحه

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️
2738

مادرشوهرت چرا شد زن دومش😦😶

بعدشم عجب آدم نچسبی من باشم ی لحظه تحملش نمیکنم

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
2706