2726
هرچی میخواید بهم بد بگید اما حس خوبی بهش ندارم💔😔💔😔

وای باورم‌ نمیشه همچین ادمایی باشن ینی چی بچته حالا پسر میشد چ گلی ب سرت میزد متاسفم برات عدالت خدارو ببین خیلیا تو همین سایت منتظر بچه ان یکی مث تو ناشکره

دامبلدور: هری رنج کشیدن نشون میده تو هنوز یک انسانی درد بخشی از انسان بودنه هری:پسمن نمیخوام انسان باشم.

دلم دختر میخواست و تا گفت پسره دلم گرفت. فقط دلم گرفت ولی بعد مشکلی تو سونو پیدا شد که هزار بار گفتم خدایا غلط کردم. فقط سالم باشه بچه م. یک ماه و نیم دیگه بدنیا میاد. قدمش روی چشمم. هرچی باشه نعمت خداست. امیدوارم روزایی که من دیدم و دنبال اکو و امنیوسنتز و این چیزا بودم رو نبینی. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقيقا ، پسر دوست بودن تحجره ولي دختر دوست بودن هيچ اشكالي نداره، در صورتي كه دوتاش يه چيزه و فرقي ند ...

من وقتی بچه م پسرشد انقدر حرف شنیدم. انگار گناه کار بودم. همه از بدی پسرا میگفتن برام و برام متاسف بودن که چرا دختر ندارم. 

خاک تو سرشون . منم شوهرم عاشق پسره هی میگه برو تعیین جنسیت هرجا هم‌میرم میگن شوهرت فقط دختر میتونه ب ...

ازکجا فهمیدن شوهرت دختر زاس؟

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
2728

اسی انقدر ناشکری کن که بچه مشکل دار بدنیا بیاد بعد که از صبح تا شب افتادی تو دکترا اونوقت می فهمی باید روزی هزار بار خداتو شکر کنی

مگه دخترچشه؟ببین خدا به کیا بچه میده یکی مثل تو بدش میاد ازدختر یکی تواین سایت هرماهش گریه هستش که بی بی چک مثبت نمیشه و باز پریود میشه سالها درانتظار بچس

تو که پسر میخواستی میرفتی رژیم تا پسر میشد 

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
من وقتی بچه م پسرشد انقدر حرف شنیدم. انگار گناه کار بودم. همه از بدی پسرا میگفتن برام و برام متاسف ب ...

اين جور ادمها از اونور بوم افتادن مثلا ميخوان پسر دوست نباشنو بگن پسر دوستي خوب نيست . در صورتي كه برعكسشم همونه .

خاک بر سرت . یکی مثل من  و چند تا از اطرافیانم در حسرت بچه ایم یکی هم مثل شما راحت و بی درد سر هر وقت خواست بچه دار میشه بعدش اینجوری ناشکری میکنه.حالم بهم خوررررررردددد

دلم برای پسرای عزیزم که با رفتنشون داغ بزرگ بر دلم گذاشتن هیچوقت نتونستم بغلشون بگیرم کاش فقط یک لحظه میددمشون تا منم باوم میشد  مامان  شدم.خدایا دیگه تحمل مطب دکترا و آمپول و تخمک کشی و انتقال رو ندارم خودت به دل زخم خوردمون نگاه کن ولطف و معجزه ات رو شامل حالمون کن.نه به خاطر من به خاطرهمسرم

عزیزم اینطور نگو یکی از دوستای منم عاشق بچه پسر بود چندماه با شوهرش رعایت کردند باردار شد دختر خواب دیده بود یه دختر ناز جلوش ایستاده هرچی صداش می زده صورتش را برمیگردونه و توجه نمی کنه بعد از خواب صدای قلب جنین نامیزان میشه رفت دکتر گفته بود داخل قلب جنینت غده هست باید سقط کنی چهار پنج ماهش بود قرص بهش دادند تکه تکه های دست و انگشت بچه شو میدید موقع سقط شدن

2706