2733
2734
عنوان

چرا گزارش میزنید

112 بازدید | 8 پست

برام سواله چرا تاپیکا رو گزارش میزنید اگه دوس ندارین برین بیرون امروز تو هر تاپیکی رفتم گزارش خورده قبلا خودم تاپیک میزدم سوال داشتم یه روز برام گزارش زدن کاربریم تعلیق شد بااینکه هیچ سوال بدی نپرسیدم مگه نی نی یارا تاپیکارو نمیخونن وتعطیل میکنن خاهشاالکی گزارش نزنید شاید این تاپیک سوال یه بیچاره باشه که نیاز به کمک داره دوس ندارین بربن بیرون

مرسی اه

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وقتی تو تاپیکی طرف هرچی لایق خودش و خانوادش به کاربرا نسبت میده  چکار کنیم تماشا کنیم

نه عزیزم از تاپیک برو.بیرون یا دهن به دهن نکن بعدش شما با یه نفر دیگه بحثت شده چمار داری له تاپیک

2738
نه عزیزم از تاپیک برو.بیرون یا دهن به دهن نکن بعدش شما با یه نفر دیگه بحثت شده چمار داری له تاپیک

میگم دارد همه کاربرا فحش میدی بعد شما میگی من بحثم شده  وقتی استاتر یک تاپیکی بی ادبه گزارش میخوره 

پاسخگوسوالاتتون درزمینه روانپزشکی و روانشناسی تو تاپیکتون صدا بزنید