2733
2734
عنوان

من تو خیالبافیام غرق میشم انگار که تو فکرام زندگی میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 398 بازدید | 57 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم خیلی حس بدی دارم.ادم بازم جذب میکنه دیگه.من همش فکرو خیالای منفی میکنم‌اصلا یادم نمیاد یبار خیال ...

من از دیشب همش دارم شوهرمو مثل جواد تصور میکنم به نوه نتیجه هم رسیدم😐😐😂😂😂😂😂

2731
۱۷ تیر

فک کنم این مرض و نصف تیر ماهیا دارن😐😐😂😂

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 
من همیشه همینطوره مثلا لباس میخرم کلی رویا میبافم کجا ها بپوشمش بعد چقدر جذاب میشم همه چشمان به من خ ...

دقیقا منم، دیروز لباس خریدم همش فکر میکردم روزی که اینارو میپوشم عشق قدیمیم منو با اینا میبینه ،منم تیپ میزنم با ناااز ازجلوش رد میشم!!!

همیشه دردناک ترین سنگ هاراکسانی به سمتت پرتاب میکنند که برایشان سنگ‌تمام گذاشتی  یک پایان تلخ بهتر از تلخی بی پایان است...
2738
من از دیشب همش دارم شوهرمو مثل جواد تصور میکنم به نوه نتیجه هم رسیدم😐😐😂😂😂😂😂

نمیدونم که جواد کیه؟🤔

ولی خودمم چاره ای ندارم برای این مشکل متاسفانه

شوهر من مُرده💛💛💛این بار اولی نبود،که توی قلب من میمرد ،اون با نگاهای عجیب کفر منو درمیاورد،هرز میپرید من کشتمش،در فکر کشتن کشتمش،من اون بد لعنتی رو در عشق و نفرت کشتمش،👈شوهرم تو قلب من مرده یعنی خودم کشتمش،امیدوارم خیلی زود واقعا بمیره👉من خیلی آرزو ها داشتم ارزوی داشتن یه زندگی آروم یه خانواده خوشبخت اینکه تو خونمون باهم پشت به پشت با مشکلات روبرو بشیم.آرزوی شنیدن جمله نگران نباش تا ته دنیا باهاتم‌😔آرزوی داشتن دوتا بچه یکی دختر یکی پسر که تو خونمون همیشع صدای خندشون باشه.وقتی شوهرم از سر کار میومد باخنده بریم استقبالش .صدای خوشیمون به آسمون برسه.اما نشد....شوهرم دلش بامن نبود...وقتی من با گریه تو بغلش میگفتم عاشقم باش...اونو تو بغلش میگرفت و میگف بدون تو میمیرم تو عشق منی😢😢😢...وقتی واسه آیندمون خیالپردازی میکردم اونم تو فکر این بود چجوری میتونه اونو دیوونه خودش بکنه ....حالا من موندم و آرزوهایی که شاید دیگه نشه بهشون رسید.منم یه زن جوون با آرزوی یه زندگی معمولی............
می‌دونی چیکار کنیم خوب شیم؟

یه جا خوندم اگه خودتو مشغول نکنی فکرت تورو مشغول میکنه

پاشو یه کاری انجام بده یه سرگرمی ای برا خودت درست کن

از بیکاریه

مواظب خودتون باشید دوستای خوب من؛ خدانگهدار 👋❤
واقعا؟؟؟😂

اره😂😂😂😂 مخصوصا وقتی یه لباسی که خیلی شیک میزاری یه جای خاص بپوشی یهو یه پرنسی بیاد عاشقت بشه😂😂😂😂

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 
یه جا خوندم اگه خودتو مشغول نکنی فکرت تورو مشغول میکنه پاشو یه کاری انجام بده یه سرگرمی ای برا خودت ...

آخه مشکل اینجاست وقتی کار انجام میدم فکرام شدت میگیره بعد یهو که به خودم میام میبینم همه کارارو انجام دادم😂

2706