2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شوقینه عزیز
ممنون از دعای قشنگت

shentiya جون
تو ایران فقط نوع تایوانیش موجوده. تا اونجایی که من تحقیق کردم بهترین نوع اونها در درجه اول برای آلمانه که به خاطر تحریم به ما نمیده و بعد نوع تایوانیش بهترین نوعه. کلرلا حاوی 125 عدد قرص 250 میلی گرمیه که قیمتش 18 هزار تومنه و اسپیرولینا هم حاوی 100 عدد قرص 500 میلی گرمیه که قیمتش 22 هزار تومنه.
خـداونــــــــدا ، عجیب به آغوشت از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام ، نوازشت را از ما نگیر! @@@@@@@@@@@@@@@@@ تاپیک نتیجه نهایی تمام تجربیات و تحقیقات من: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1135224
ممنون مصرفش باید تحت نظر پزشک باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟اون دکتر ضیایی رو هم که گفتی تو مشهده ادرس میدی دوستم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کارش خوبه؟؟؟؟؟میگم شما وهمسرتون یه پا دکتر شدین واسه خودتون
2456
نه مصرف این قرصها هیچگونه عوارضی نداره و 100% گیاهیه و نیاز به نظر پزشک نداره. من که از دکتر ضیائی جواب نگرفتم و حدود دو سال پیش رفتم پیشش و آدرسش رو الآن ندارم. اگه پیدا کردم بهت میدم. اون دکتری که به من پیشنهاد حجامت کرد و داروی گیاهی داد یه دکتر دیگه تو 20 متری افسریه هست.
خـداونــــــــدا ، عجیب به آغوشت از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام ، نوازشت را از ما نگیر! @@@@@@@@@@@@@@@@@ تاپیک نتیجه نهایی تمام تجربیات و تحقیقات من: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1135224
سلام ناجی اسپرم
من ماه پیش میکرو انجام دادم که متاسفانه نتیجه منفی بود و از لحاظ روحی خیلی به هم ریختم تاپیک تو رو به دقت خوندم میشه بگی از شروع مصرف این قرص ها تا بارداری چقدر زمان برد عزیزم؟
نگران فردایت نباش خدای دیروز و امروز خدای فردا هم هست ما اولین بار است که بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند اعتماد کن به خدایی او.
سلام درتینای عزیز
بامصرف سه هفته ای کلرلا و اسپیرولینا کیفیت اسپرم شوشو جهش فوق العاده ای پیدا کرد و من تو ماه رمضون باردار شدم. میشه بگی مشکلت چیه؟
عزیزم من خودم مشکلی ندارم همسرم تعداد و تحرک اسپرمش کم هست من اسم قرص ها رو دادم به شوهرم که بره بگیره اگه خدا بخواد از امروز شروع کنه به نظر منم بخورم یا لازم نیست؟
نگران فردایت نباش خدای دیروز و امروز خدای فردا هم هست ما اولین بار است که بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند اعتماد کن به خدایی او.
2714
ناجی اسپرم جونم
به شوهرم زنگ زدم که چیکار کرده میگه پیدا نمی کنه شما از کجا میگیری من سمت غرب تهران هستم اگه جایی میشناسی معرفی کن ممنونم
مصرف این قرصها برای اسپرم شوشوی من که عالی عمل کرد و تو مدت کم جهش فوق العاده ای داشت. کلرلا بیشتر روی تحرک و مورفولوژی تاثیر میگذاره و اسپیرولینا هم بیشتر تو تعداد اثر میگذاره که شوشوی من بعد سه هفته مصرف اسپیرولینا اسی هاش 131 میلیون زیاد شد و تحرک اسپرم نوع a هم با مصرف 3 هفته کلرلا 8 برابر شد.
اگه قیمت اون برات مهم نیست خودت هم استفاده کنی خوبه و آمادگی برای باروری ات رو بالا میبره.
چون این قرصها تازه اومده بیشتر داروخونه ها اسم اون رو نمیدونن. پس به شوشوت بگو که موقع خرید حتما بگه که این دو تا قرص از جلبک گرفته شده و تو تلفظ صحیح اونها هم توجه کنه (کلرلا: CHLORELLA و اسپیرولینا : SPIRULINA)

من همیشه از سر پیروزی میخرم که آدرس و تلفن چند تا از اونها رو میگذارم:

داروخانه دکتر اسماعیلی : خ پیروزی، بین خ سوم و چهارم - تلفن : 77980570-77980992
داروخانه دکتر ابوعلیزاده : خ پیروزی ، روبروی خ اول نیروی هوایی - تلفن : 77463775
داروخانه پرستار : خ پیروزی ، جنب خیابان پرستار - تلفن : 77409366
داروخانه نوید : خ پیروزی ، چهار راه کوکا کولا - تلفن : 33342259-33343090
داروخانه شبانه روزی اطمینان : خ پیروزی ، روبروی خ سوم نیروی هوایی - تلفن : 77434159
مرسی عزیزم خیلی لطف کردی ایشالا منم نتیجه بگیرم حالا که باردار هستی خیلی برای ماها که هنوز منتظریم دعا کن عزیزم و اینکه ازت ممنون که اطلاعاتت رو اینجا گذاشتی
حتما برات دعا میکنم. قابل دوستای گلم رو نداشت. انشاء الله تو هم زودتر مامان بشی و خدا بهت یه نی نی خوشکل بده
خیلی ممنون بابت اطلاعاتی که وقت گذاشتی ودادی
فقط یه سوال ،این دوتا قرص تو درمان تنبلی تخمدان تاثیری داره؟
بازم ممنون میشم جواب بدین
باردارشدنتون هم بسیار مبارک
«ربّ هَب لی من لدنک ذُرِیهً طیبهً اِنّک سمیعُ الدعاء، ربّ لا تَذَرنی فرداً و أنت خیرُ الوارثین».
فاطمه بهاری جون
من خودم تنبلی تخمدان نداشتم تا اثر اون رو امتحان کنم ولی تو سایتهای خارجی به عنوان یکی از داروهای تاثیر گذار تو تنبلی تخمدان معرفی شدن. تو سایتهای فارسی زبان هم در این مورد اشاره ای نشده.
سلام ناجی اسپرم
من واست میل هم دادم قبلا اما اومدم اینجا بام ازت بپرسم
شوهر من 7 ماه پیش عمل واریکوسل انجام داد و اسپرماش مثل شوهر شما از قبل از عملم بدتر شد:
تعداد:12 میلیون،تحرک 40 درصد،مورفولوژی نرمال 2%
الان ما به میکرو فکر میکنیم ولی از وقتی با تو آشنا شدم نظرم تغییر کرده
دوست دارم کلرلا و اسپیرولینا + ول من و فارماتونو مصرف کنه
چون من کیست داشتم باید یک ماهی ال دی بخورم تو اون یک ماه میخوام شوهرم این 4تا قرصو بخوره و بعد بره آز،نظرت چیه؟
البته اینم بگم چند روز پیش شوشو رفت سونوی داپلر از بیضه و تو نتیجه نوشته بود که سایز بیضه ها کاهش پیدا کرده و جریان وریدی خون تو بیضه خیلی کم شده ولی دیگه واریکوسل وجود نداره
امیرحسین عشقه مامان و باباش 25مرداد قدمای کوچولوشو تو این دنیا گذاشت و زندگیه ماروشیرین تر از قبل کرد
2706