2737
2734
عنوان

من مشکل دارم؟

149 بازدید | 27 پست

من دوس پسرم کرده خودم ترکم و وضعیت مالیش هم از من بدتره اما الان به خاظر یه سری رفتاراش میخوام ازش جدا بشم

همه دوستام میان میگم واای من نمیتونم عشقمو ول کنم حتی با اینکه خیلی بهشون بدی میکنن.

من برا رلم جون هم میدم اما چون یه مدته یه سری رفتارا کرده میخوام ازش جدا بشم و اصلن سختم نیست چون نمیخوام بعدا به مشکل بخورم.

به نظتون من دیوونم؟ من تا وقتی آدما پیشمن براشون جونم میدم اما اگه بخوام برم برام تموم میشن. 

بعد کات کردن نکنه دلم تنگ بشه براش؟

یه ساعته میگم دوست پسرش،چیو کرده؟؟/😂😂خوب بنویس کورد

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ميبيني خوشت نميااد ولش كن بره ديگه

ديوونم چيه باز

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2731
2738

نه .شما قدرتی داری که بقیه ندارن و حسرتشو میخورن و چون نمیتونن به زبون بیارن ملامتت میکنن.همین الان چقدر ادم تو این سایط هستن که رابطشون رو چه با همسرشون چه با رلشون گند برداشته و جرعت تموم کردن ندارن و فقط بیشتر توش جلو میرن

خب دلبندم چجور رفتارایی مثلا؟؟ بگو  وگرن نمشه ک بگیم زرت حدا شو

به من گفت شیعه درست نیست منم گفتم قرار بود به مذهب هم کاری نداشته باشیم

یا مثلا بهم میگه بدحجابی

میگه عکس نزار اینستا

خودش میره فقط استوری دخترارو میبینه

میگه خیلی به خودت میرسی

خب حالا دوس پسرت چیکار کرده؟ 

علاوه بر اون چیزایی که گفتم میگه تنهایی نرو بیرون

قبل کارات بهم بگو

من آدم مستقلی ام و طاقت این رفتاراشم ندارم

تازشم از دیشبه باهام حرف نزده میگه ناراحتم در حالی که اون بهم توهین کرد منم گفتم برو بابا منم کلا جوابشو نمیدم دیگه

2706