2733
2734
چون ماده مخدر خطرناکیه

😐😐😐😐😐 یکم تحقیق کن ک اولا ضد سرطاننه 

دوما اعتیادش 80 درصد از سیگار و خیلی قرصای ارامیخش کمتره سوما اگ خطرناک بود تو اکثر کشورا فروش‌ش آزاد نبود 

تاحالا یک موردم نشده ک بخاطر مصرف زیاد ماري جوانا آور دوز کنه! 

پای عشق باشه عزیزم، خودتم زیاده خواهی❤️دعا کنین ب حاجت دلم برسم منم تک تکتونو دعا میکنم🙏ویهانم❤️🧿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه حسی بهم میگه خودتم میکشی    

قبلا تو دانشگاه میکشیدم ولی الان اصلا 

واس کنار گزوشتنشم هیچ مشکلی نداشتم فقط تصمیم گرفتم

پای عشق باشه عزیزم، خودتم زیاده خواهی❤️دعا کنین ب حاجت دلم برسم منم تک تکتونو دعا میکنم🙏ویهانم❤️🧿
2728
😐😐😐😐😐 یکم تحقیق کن ک اولا ضد سرطاننه  دوما اعتیادش 80 درصد از سیگار و خیلی قرصای ارامیخش ...

عزیزم توی اکثر کشورها ازاد نیس

توی بعضی از کشورها ازاده

ماری جوانا خطر اعتیاد داره

در کنارش چون تعادل ذهنی ادم رو بهم میزنه خطرات دیگه هم داره 

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
قبلا تو دانشگاه میکشیدم ولی الان اصلا  واس کنار گزوشتنشم هیچ مشکلی نداشتم فقط تصمیم گرفتم

آفرین   

آقا خدایی میرفتین دانشگاه درس بخونین یا گل بکشین🤦‍♀️

وقتی کسی ناراحتت میکنه 42 ماهیچه لازمه تا اخم کنی  ولی فقط 4 تا ماهیچه لازمه که دستتو دراز کنی بزنی تو دهنش  
2738
من به هر کی گفتم ماریجوانا  میگه همون حشیشه    عجیب برام    تاحالا خیلی شنی ...

من خیلی چیزارو متاسفانه با چشمم دیدم محله ما ی محله پایین شهر تو تهرانه (نزدیک یافت آباد) اینجا تا دلت بخواد میبینی و میشنوی اکثرا خلاف کار 

بری توپارک ی ساعت بشینی اطلاعاتت راجب مواد مخدر کامل میشه

علاوه بر اون تو دانشگاه ما هم خیلیا گل میکشن سر اون و این ک دوسپسرمم قبلا گل می‌کشید اطلاعاتم تقریبا کامله

😐😐😐😐😐 یکم تحقیق کن ک اولا ضد سرطاننه  دوما اعتیادش 80 درصد از سیگار و خیلی قرصای ارامیخش ...

واقعا!!! خب شما برو بکش اینقدر خاصیت داره. حتما اونم منم با کشیدنش توهم میزنم

زندگی جاریست. نمیدونم شایدم خواهر شوهر باشه! هرچی هست از اقوام شوهره. چون خیلی رو اعصابه!  
من خیلی چیزارو متاسفانه با چشمم دیدم محله ما ی محله پایین شهر تو تهرانه (نزدیک یافت آباد) اینجا تا د ...

وقتی کسی ناراحتت میکنه 42 ماهیچه لازمه تا اخم کنی  ولی فقط 4 تا ماهیچه لازمه که دستتو دراز کنی بزنی تو دهنش  
عزیزم توی اکثر کشورها ازاد نیس توی بعضی از کشورها ازاده ماری جوانا خطر اعتیاد داره در کنارش چون ت ...

عزیزم خطر اعتیادو ب عامه مردم میگن ک سمتش نرن

خیلی جالبه ک ی جا خوندم نوشته بود با مصرف ی بار ماری جوانا بهش اعتیاد پیدا میکنین 

در صورتی ک واقعا مزحکه 

اینو ب کسی ک گل میکشه بگی از خنده منفجر میشه 

چون اعتیادش حتی از سیگار و خیلی قرصای آرامبخش ک تو دارو خونه میفروشن کمتره🤗

آفرین     آقا خدایی میرفتین دانشگاه درس بخونین یا گل بکشین🤦‍♀️

تایم خالی داشتیم 

یکمم روحیه ماجراجو ک باعث شده خیلی اشتباها تو زندگیم بکنم 

ولی حداقل تجربه عملی زیاد دارم

2706