2733
2734
عنوان

بچه ام بهمن بدنیا میاد . بنظر تون با چند میتونم سیسمونی براش بخرم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 604 بازدید | 59 پست

برا منم دی هستش

منم فقط وسایل ضروری میخرم فک کنم با ۵یا ۶ تومن بشه .

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کریر اصلا به دردم نخورد

واقعا..من همش یه باراستفاده کردم خیلی پشیمونم گرفتم

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍

وای مرسی سوال منم هست...نی نی منم همون موقع ها به دنیا میاد😍....من فعلا ۲۰ تومنم براش در نظر دارم البته ک هرچی کمتر بهتر...همه چی رو هم میخوام معمولی بگیرم نه جنس مارک و عالی نه ضعیف

خاله ها برای سلامتی تو دلی ام یک صلوات میفرستین😍🙏
2738

عزیزم دوست من یه ماه دیگه بچش بدنیا میاد تاره خریداش تموم شده تخت و کمد کلی لباس و اسباب بازی و کالسکه و روروئک و کریر مارک دلیجان همش باهم شد ۹ تومن...بستگی ب خودت داره 

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
وای مرسی سوال منم هست...نی نی منم همون موقع ها به دنیا میاد😍....من فعلا ۲۰ تومنم براش در نظر دارم ا ...

زیاد درنظر داری مگه چی میخوای بخری...پست بعدیمو بخون

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
واقعا..من همش یه باراستفاده کردم خیلی پشیمونم گرفتم

دقیقا 

من دخترم اینقدر نا اروم بود همش تو بغلم بود از زمین گذاشتن وحشت داشت

🌚ایــن جا را خــراش بـده   ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒             تا امـضامـو ببیـنیـے😐

اسی ببین بعضی وسیله هاش دو سه ماه بیشتر لازمش نمیشه مثل رو روئک شاید یه یا چهار ماه نهایت 6 ماه گهواره هم همین طور کریر که دویا سه ماه اما کالسکه لازم میشه ابن و جنس خوب بخر

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
2706