2726
عنوان

اهوازیا بیایین‌ لطفا😑🐍🐍🐍🐍

191 بازدید | 17 پست

سلام‌ دوستان ... من یه ماهه اومدم اهواز  توی این یه ماه  ۴ تا خبر شنیدم که مار توی خونه بوده آتشنشانی رفته گرفته بعد تعجبم اینه اخه وسط شهر😐😐😐  امروز یکی خونم کیانپارس خیابان ۱۶ بوده  اون هفته کیان آباد بوده .... دیگه دارم وحشت میکنم اقا اینجا انقدر مار داره یعنی😐😐😐😐  خدایا  شما مار دیدن تا حالا پیش اومده؟؟؟  

بابا ما مال شمالیم‌نهایت مارمولک و سوسک دیدیم مار چیه اخه😢😢😢😰😰😰😰😰😰

پیج منو اگه دوست دارین فالو کنید😍 mezon_kodak_yasna

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خانمایی اهوازی ی سوال  کسی شرکت نفتی نیست اینجا؟ ببخشید اسی

بفرما عزیزم

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤

منم شمالم، مار دیدم ولی تو خونه های حاشیه ی شهر که نزدیک باغ و شالیزارن

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
تو شمتلی نهایت مارمولک!  منم شمالی ام مار دیدم ولی مارای ما سوسول و بی خطر و ریز میزن

وایاره 🤪🤚🏻

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4

وااا من 23 ساله اینجام اصلا اولین باره میشنوم 

مار چیه

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی

ما همه اهواز بزرگ شدیم تا حالا نه دیدیم نه شنیدیم. الان دارم از شما میشنوم.

بجز از علی نباشد بجهان گره گشایی ⚘⚘طلب مدد از او کن چو رسد غم و بلایی ⚘⚘میدونیدتقوا یعنی چی؟؟ یعنی اگه یه هفته ازتمام کارهای مافیلم گرفتن وگفتن اعمال هفته گذشته ات در تلویزیون پخش شده ناراحت نشیم.⚘⚘تانیایی گره از کاربشروا نشود...درد ماجز به ظهور تو مداوا نشود⚘⚘
2706