2726

هفته پیش تو ادرارم خون دیدم اولش ترسیدم فک کردم از رحمه رفتم متخصص صدا قلبشو. گذاشت و خداروشکر خوب بود.. بعد اومدم تجربه نی نی سایتی ها رو خوندم متوجه شدم ای دل غافل ظاهرا ادرارم خونی بوده ینی قهوه ای رنگ بود با چندتا سر سوزن لخته خون.. دوباره رفتم بهداشت برام آزمایش ادرار و. کاشت نوشت.. خدارو شکر نتیجه اونم خوب بود.. حالا موندم واقعا این خون از کجا اومد از رحم یا کلیه.. همون یه روزم بود فقط نوارم ک. گذاشتم چیزی روش نیومد فقط با ادرار کسی تجربه داره 

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من قبل بارداری عفونت داشتم ادراری خون اومده ولی دیگه نمیدونم 😐

خب خونت چه مدلی بود؟ از کجا تشخیص دادی ادرار یه؟ 

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
2728

چرا میخای خودتو ناراحت کنی با تاپیک زدن و چندنفر بیان بترسونن.خب وقتی ازمایشات خوب بوده و دیگه تکرارنشده هیچی نیست ب دلت بد راه نده

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم
منم یه دفعه خون توو ادرارم بود.دکتر گف احتمالا عفونته ادراریه دارو داد خوب شدم.البته حامله نبودم

میشه بگی چه مدلی بود؟ از کجا متوجه شدی از رحم نیس؟ 

چرا میخای خودتو ناراحت کنی با تاپیک زدن و چندنفر بیان بترسونن.خب وقتی ازمایشات خوب بوده و دیگه تکرار ...

خب میخام مطمئن شم از کجا اومده. 

خب خونت چه مدلی بود؟ از کجا تشخیص دادی ادرار یه؟ 

چون پری نبودم واین که سوزش داشتم وادرارم هی رنگ عوض میکرد قهوه ای بود قرمز بود خلاصه رنگین کمونی بود واسه خودش 😁😁

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜
میشه بگی چه مدلی بود؟ از کجا متوجه شدی از رحم نیس؟ 

خب متوجه شدم ادرارم قرمز بود یه مقدارش.ولی خب شما که نی نی رو چک کردی ازمایشم دادی

بعضیا هر کار دلشون میخواد میکنن؛ بعد میگن ما دلمون صافه. انگار دل ما فرفریه!
خب میخام مطمئن شم از کجا اومده. 

دیگه اونو با تاپیک زدن متوجه نمیشه ک

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم
چون پری نبودم واین که سوزش داشتم وادرارم هی رنگ عوض میکرد قهوه ای بود قرمز بود خلاصه رنگین کمونی بود ...

لخته ریز نداشتی؟ 

عزیزم خون توی ادرار نشون دهنده سنگ کلیه است، برو سونوگرافی از کلیه هات بده احتمالا سنگ داری جا به جا شده بافت رو زخمی کرده و باعث اومدن خون تو ادرار شده، چون موقع دفع سوزش هم داشتی احتمال داره ک یه سنگ خیلی کوچیک بوده که دفع شده

عزیزم خون توی ادرار نشون دهنده سنگ کلیه است، برو سونوگرافی از کلیه هات بده احتمالا سنگ داری جا به جا ...

حالا دکتر گف اگه تو آزمایش ادرارت چیزی نبود میفرستم سونو... امروز ک آزمایش بردم.. و نرمال بود دیگه نگفت برو سونو.. گفت توکه دردی تو پهلوهاتو اینا نداری نمیخاد 

2706