2733
2734

سلام به نظر شما یه دختر بعد از یه ماه دوستی اگه از دوس پسرش بپرسه که هدفت ازین دوستی چیه ؟؟اشتباهه یا درسته ؟لطفا راهنماییم کنین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خوب مشخصه پسر به خاطر تامین غرایضش دوست میشه

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا
2738
دقیقا ..بنظرمن آدم باید بپرسه که تکلیفش مشخص شه 

اگه قراره احساستو خرجش کنی باید بدونی

اصلا من میگم از اول باید پاشه بیاد خاستگاری!!!

دیدم همه تو امضاشون خواستن دعاشون کنین گفتم منم بگم  دوستان خواهشا دعا کنید یه کار خییییلی خوب که این مشخصات رو داشته باشه : حقوقش خیییییلی بالا باشه!پنج شنبه جمعه ها و روزای تعطیل پیشمون باشه ! بهش سر کار ناهار بدن نخوام خودم ناهار بذارم! کارش اسون باشه از کار میاد انقدر خسته نباشه ! بیمه داشته باشه ! بازم حقوقش بالاااا باشه !! گیر شوهرم بیاد حالا اگر ی صلوات بفرسی ک نور علی نور اگه تو نماز و دعاهات یادم کنی که ان شاءالله یک در دنیا صد در اخرت نصیب خودت شه!!!

راسش عزیزم همون اول باید بپرسی ک هدفش از دوستی چیه اگ بگه همینطوری حرف بزتیم دگ 

کااات 

اگه بگه خب دوسبشیم بگردیم بوست کنم دستتو بگیرم 

کااااات 

اگ بگه برا اشنایی باهم دوست بشیم ک همه میگن خب اشناشو 

بعد یماه اتفاقی نمیفته شما لااقل شش ماه باهاش حرف بزن عین دوران نامزدی  باهاش اگ شرایطط هس یبار برو بیرون نه اینکه جا خلوت ببره مثلا کافی شاپ 

بوس یا بدنتو اصلا نزار دست بزنه مگر فقط دستت بگیره 

انتظار نداشته باش بعد یماه خرف زدن بخواد بیاد خاسگاری اینجوری خودت کوچیک میشی

2706