2737
2734

من چند وقتیه اینجا هستم البته کاربری قبلی هم داشتم خیلی جو خوبیه و بعصی ها با عقل و منطق نظر میدن راهنمایی های خیلی خوب میکنن

ولی یه عده ی قلیقی اینجا خیلی دروغ میگن

مثلا من همیشه عادت دارم تو سختی ها قران رو باز میکنم و با خدا حرف میزنم حس خیلی خوبی داره

چند وقت پیش قران رو باز کردم نوشته بود 

و ما پسر مریم و مادرش را آیت و معجزه بزرگ گردانیدیم و هر دو را به سرزمین بلندی که آنجا مکانی هموار و چشمه‌سار بود (شام و بیت المقدس) منزل دادیم.

سوره مومنون

بعد من اینو تاپیک زدم همه گفتن چه ایه خوبی اومده و بچه پسره احتمالا

یه خانمی اومد گفت اتفاقا منم حامله بودم دو بار دقیقا برام این سوره اومد و بچه م دختر بود

من میدونستم این خانم دروغ میگه رفتم تاپیک هاشو نگاه کردم دیدم این خانم یه پسر کوچیک داره و تو هیچ تاپیکی اسم دختر نیورده 

بعد خیلی ناراحت شدم چرا بعصی ها اینجا دروغ میگن؟؟؟؟

یا مثلا بعصی ها تو تاپیک ها می نویسن ما زن و شوهرم ولی اصلا دعوا نمیکنیم چندین ساله؟ 

هدف ادم ها از دروغ گفتن تو اینجا چیه؟

لطفا اگه مخالف نظر منی و می خوای بحث کنی ریپلای نکن  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

یا مثلا داستانای دروغی تعریف میکنن بعضیا🤥

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی

خب شايد بچش دختر بوده و سقط شده و دوست نداشته راجع بهش تاپيك بزنه

حالا خيلي مهم بوده ك بچه ي شما پسره؟يا مثلا ناراحت شدي بهت گفتن ممكنه دختر باشه؟

لازم نيست نظرات من باب ميل همه باشه ولي همه ي ما ازاديم نظرات خودمون رو بديم.لازم نيس من همه رو متقاعد كنم مثل من فكر كنن ولي بايد كاري كه از ديد خودم درسته رو انجام بدم☺️
2706