2726
عنوان

بیاین بهم بگین

70 بازدید | 16 پست

میخوام چند تا ژله خیلی قشنگ که درست کردنشون هم آسون باشه بهم یاد بدین

شاید بخوام تولد بگیرم

میخوام چندتا دسر درست کنم ولی نمیدونم چی؟

چند تا آهنگ قشنگ هم معرفی کنین

ممنون

چیز کیک درست کن

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
چطوریه؟ میتونم راه دور ببرم؟ خراب نمیشه؟

نه خراب نمیشه....بیسکوییت با کره بریز،تو میکسر نرم ک شد بذار کف قالبت تو فریزر ...پنیر ماسکاپونه یا هر پنیری ک شور نباشه با خامه و شکر و ژله الوه ورا قاطی کن بریز روش بذار ببنده اخرشم هر رنگ ژله ک خواستی بریز،میوه ام بچین روش

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر
🤦‍♀️

اگه تو فریزر بذاری زود خراب نمیشه

میخوام کیک تولد بخرم بعد چندساعت بزارم تو فریزر تا به اونجا برسم،یخ کیک آب بشه شکل کیک خراب نم ...

خوب چرا از همونجا درست نمیکنی دسراتو؟؟؟

2706