2733
2734
عنوان

نی نی سایت دیگه چیه؟!

611 بازدید | 75 پست

نمیدونم تعریف بقیه ازش چیه ولی من فقط متوجه شدم که اینجا صرفا باید از ناخوشی و بدبختی بگی تاجایی ک دیدم ی سری از دوستان اینقد وقت گذاشتن و انرژی صرف کردن ک تاپیک ساختگی بسازن و مورد توجه باشن 

تا یکیم از لحظه های خوبش ب اشتراک میزاره سعی میکنن یجوری بش بگن ک تو داری دروغ میگی و...😑

خدایی چی باعث شده همچین فضایی ایجاد بشه اینجا

اگه من همش می رقصم اگه من همیشه مستم از کار دنیا می ترسم😄

اگه دونفرم بخندونی مثل من هرروزمیریزن سرت به ناخون پاتم گیر میدن    

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم این فضارو دوست ندارم واقعا .. 

من هرچی سوال داشتم تو گوگل سرچ میکردمو جوابمو تو نی نی سایت میگرفتم و اصلا همین شد که اینجا عضو شدم .. ولی اون تاپیکای مفید همشون واسه قدیمه .. الان تاپیک درست حسابی که نیست ..

شاید بعضیا نمیدونن درست استفاده کنند ولی این سایت خیلی خوبه 

مثلا من خودم چن تا سوال داشتم‌ک روم‌نمیشد به کسی بگم‌ولی اینجا گفتم و دوستان هم‌ پاسخ دادن

یا خیلی وقتا تونستم از تجربه دیگران استفاده کنم 

دختر جان من از ابان به این ور تقریبا هر چند وقت تاپیک هایی پر انرژی مثبت زدم نشده یکی نیاد تو اون تاپیک ها یک ایراد نیگیره ولی خب کاربرانی هم بودن که حس خوبی دادن و گرفتن 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

صد در صد سن بیش از حد پایین کاربرا

سن پایینا قورتم ندین چون اهمیتی نداره 😄

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
2738

حالا که امضامو خوندی میشه یه صلوات برای ازدواج خوب خواهرم بفرستین من سنم کمه اما نگرانم برای همه چیز و همه کس تورو خدا صلوات بفرستین خدا بهم آرامش بده,ان شاالله خدا بهتون سلامتی بده

واقعا

من ديشب اومدم عنوان تاپيكمو برا اولين بار خاله زنكي زدم ك بيان تو كمكم كنن همهههه اومدن🤣🤣روش خوبي بود 

🌼و خدايي كه به شدت كافيست🌼كاربر قديمي...متاهل و البته متعهد😍💍تيكر بارداري نيست براي رسيدن به حاجت ها و خواسته هام📿🥺التماس دعا دارم از همتون😍خدايا تو بهترينهارو برام رقم ميزني پس خودمو زندگيمو آيندمو به تو سپردم...♥️🙏🏻ميشه واسه حاجتام يه صلوات بفرستيد گنا دالم🥴💓گر نگهدار من آن است كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه ميدارد🌊🌸خدايا بابت سلامتي كه بهم دادي شكرت😍♥️لا حَولِ وَلا قوُهً اِلا بِالله العَليُ العَظيّم🌼

کلا جوش منفیه

فقط تک و توک تاپیکای خنده دار یا گاها کامنتای جالب و بامزه فضاشو عوض میکنه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

اینجا واسه نظرخواهی و سوالات بارداری و تربیت کودکان و نهایتا ازدواج هست

اما خیلیا با مجالس زنونه یا اینستا اشتباش گرفتن

یکساله زندگی سالمی هستم.خداروشکر🍀تاحالا با خود حقیقیت ملاقات داشتی؟ یکساله در تلاشِ این ملاقاتم. اگه واست جالبه به کانال تل‌گرام @zendeegiesaleem یه نگاه بنداز . کانال خودم نیست.خودمم یکساله  عضوم.خیرخواهتونم💎خدایا راپانزل ارزوها داره، خودت کمکش کن.  
2706