2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهررمن گف هیچی نخرین خونوادم یکم گرفتن بقیش خودمون ولی واسه خواهرم کامل خریدن عزیزم اوناوظیفه ندارن اصلنن 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2720

من با اینکه حامله نشدم گفتم ک هیچی ندن 

چون وظیفه اشون نیست بچه و من یکی دیگه اس بعد اونا سیسمونی بدن 

خدایش ظلم 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد

مامانم شماره کارت خواست پول بریزه بابام.چون راه دوریم گفتن خودتون برین خرید همسرم اصلا اجازه نداد شماره کارتمو بدم✋🏻

گفت نتونم واسه بچم چار تا تیر تخته بگیرم که هیچی

وضع بابامم خوبه..منم بدم میاد سیسمونی با خانواده دختره.چه گناه کردن پدر و مادر مگه

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2714

ما خودمون میخریم، توقعی از خانوادم ندارم

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤

دوست عزیز خانواده شما هیچ مسیولیتی ندارن و لطف کردن 

من پدرشوهر م ده تومن داد ..4سال پیش بنده خدا نقد نداشت رفت وام گرفت

من با سه تومن همه چی خریدم ..بقیه اش هم خودمون برداشتیم

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه
دو تومن؟؟؟باهاش همه چي ميخاي بخري؟ تخت و كمد و كالسكه و كرير و پوشاك و لوازم بهداشتي و ......؟؟؟😐😐 ...

همون دوتومن هم لطفشون بوده

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه
یه بنده خدا میگفت ۱۶میلیون بابام برا سیسمونی خرید

شاید شوهرش نداش یا وظیفه پدر مادر دختر میدونس توقع داش درکل وظیفشون نیس بااون دوتومن لباس شیشه پستونک بگیر یه ننو معمولی  

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2706