2726
عنوان

اعتراف

997 بازدید | 123 پست

سلام دوستان من علیم باز اومدم با یه تایپیک جدید و خنده دار🤩

میخوام چالش اعتراف داشته باشیم

اول از خودم شروع میکنم که امسال ماه رمضون یه روز رفتیم باشگاه خیلی فشار بهم اومد وقتی برگشیتم رفتم حموم ساعت حدودای هشت و ربع بود اخه اینجا ساعت هشت و چهل دقیقه اذان میزد بگذریم خیلی بهم فشاز اومد تو حموم زیر اب سرد بودم یهو ابو نگا کردم اینقد خوردم که نگو😂😐میدونم گناهه ولی خب خیلی تشنم شده بود

اومدم بیرون یه جوری رفتار کردم که انگار همین الان از بی ابی تلف میشم😂

یا اینکه اعتراف میکنم که از کارت بانک بابام شارژ دزدیدم😐

حالا شما بگین بخندیم یکم حالمون خوب شه مرسی دوستان💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

باشگاه ها ک باز نبودن ماه رمضون؟

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

من یه بار یواشکی خواستم از حساب بابام شارژ بردارم به جا ۲ تکمن ۲۰ تومن برداشتم🤦🏻‍♀️

دیگه سیمکارت ندارم😐 توی تاپیکای سیاسی من دیگه حرف نمیزنم🤐🥺🌺🍃🍃درویشی تهی‌ دست از کنار باغ کریم خان زند عبور می‌کرد. چشمش به شاه افتاد و با دست اشاره ای به او کرد. کریم خان دستور داد درویش را به داخل باغ آوردند. کریم خان گفت: «این اشاره های تو برای چه بود؟»درویش گفت: «نام من کریم است و نام تو هم کریم و خدا هم کریم. آن کریم به تو چقدر داده است و به من چی داده؟»کریم خان در حال کشیدن قلیان بود. گفت: «چه می‌خواهی؟»درویش گفت: «همین قلیان، مرا بس است.»چند روز بعد درویش قلیان را به بازار برد و قلیان بفروخت. خریدار قلیان کسی نبود جز فردی که می‌خواست نزد کریم خان رفته و تحفه برای خان ببرد، که از قلیلن خوشش آمد و آن را لایق کریم خان زند دانست. پس جیب درویش پر از سکه کرد و قلیان نزد کریم خان برد. چند روزی گذشت. درویش جهت تشکر نزد خان رفت. ناگه چشمش به قلیان افتاد و گفت:«نه من کریمم نه تو. کریم فقط خداست، که جیب مرا پر از پول کرد و قلیان تو هم سر جایش هست.»🍃🌺🍃   امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم🤗😍

حیفت نبودبخاطره چنددقیقه روزتوباطل کردی😑😑

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
ماه رمضان که همه باشگاهها تعطیل بودن الان هم تعطیل به خاطر کرونا

ما چون بازیکن حرفه ایی هستیم یه سالن مخفی داریم اونجا میرفتیم با بابامو داداشم و... والیبال بازی میکردیم

ما چون بازیکن حرفه ایی هستیم یه سالن مخفی داریم اونجا میرفتیم با بابامو داداشم و... والیبال بازی میک ...

تا حالا هر چیز مخفی توی این کشور بود. به غیر باشگاه مخفی. 

ولی مهم نیست. 

2706