2733
2739
عنوان

سوال همسر شناسی

| مشاهده متن کامل بحث + 622 بازدید | 115 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
راستش من یکم اضافه وزن دارم بعده زایمانم همش فکر میکنم چاقم میره با یکی دیگه

الان یه راهکار بهت میدم خدا کنه جواب بگیری ک انگیزه ات هم بره بالا  اولا جلوی شوهرت هیچ وقت از اندام خوت ایراد نگیر فقط از خودت تعریف کن بعد روزی ک تو خونه اس اهنگ غری بزار بهش بگو بیا ورزش کنیم ک یکم انرژی بگیریم سر حال بشیم  یه روز باانرژی رو تا شب سپری کنیم  جلوی خودش ب خودت برس واهمیت بده 

الان یه راهکار بهت میدم خدا کنه جواب بگیری ک انگیزه ات هم بره بالا  اولا جلوی شوهرت هیچ وقت از ...

بخودم میرسم فقط چاقم رژیم نمیتونم بگیرم اراده ندارم البته بچه شیر میدم. روابطمون اصلا عاشقانه و احساسی نیس من همش درحال رسیدگی به بچه هام اونم تا میاد خونه غذا میخوره میخوابه . ولی سعی خودمو میکنم اینایی که گفتی انجام بدم

2738

من خودم هم چاق بودم واصلا بخودم نمیرسیدم  تازه بهش بدبین هم بودم نکنه با دختری هم میپره😂😂😂تا اینکه یه خانمی خدا خیرش بده همین راهکارا رو بهم گفت انجام دادم و خدا رو شکر نتیجه گرفتم فقط امیدوارم کم نیارم چون بعضی وقتا  اصلا عشقم نمیکشه ک بخودم برسم یه کوچولو تنبلم

فروشگاه پروتئین. گوشت مرغ ماهی و...

عزیزم امروز نه اما چند وقت دیگه از زبان مثلا دوست یا خواهرت بگو فلانی میگفت شوهر دوستم بهش خیانت کرده با اینکه زن و بچه داره چشمش این ور اون ور میجنبه دیگه نمیدونه چشم اون بهناموس یکی دیگه باشه حتما یکی هم به ناموس خودش چشم میدوزه اگه خیانت کنه خیانت هم میبینه نظر تو چیه ببین چی میگه بهت

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم به پشت سرم نگاه کردم جایی که از خوشیها حرف زده بودیم دو ردپا بود و جاهایی که از سختیها حرف زده بودیم جای یک رد پا بود به خدا گفتم:در سختیها کنارم نبودی؟ خدا گفت:آن رد پایی که میبینی من هستم ؛در سختیها تو را به دوش میکشیدم!!!! خدایا عاشقتم تنهام نذار😍😍😍😍😍😍😍😍
ااا چه فکره خوبی. حتما میگم

آره ببین واکنشش چیه چی میگه 

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم به پشت سرم نگاه کردم جایی که از خوشیها حرف زده بودیم دو ردپا بود و جاهایی که از سختیها حرف زده بودیم جای یک رد پا بود به خدا گفتم:در سختیها کنارم نبودی؟ خدا گفت:آن رد پایی که میبینی من هستم ؛در سختیها تو را به دوش میکشیدم!!!! خدایا عاشقتم تنهام نذار😍😍😍😍😍😍😍😍
2706