2726
مرسی گلم والا من کلا معلوم نیست شهرمون اصلا پذیرش رشته مو داشته باشه یا نه گفتم چرا الکی بخرم تا دفت ...

کدوم شهر هستین؟

پس منتظر باش دفترچه اومد بخر، الان می تونی زبان و ادبیات و کار کنی رشتهتم نخواست یه چیزی به معلوماتت اضافه شده😉

تیکر رسیدن به هدف کوتاه مدت                             باردار نیستم 
شماکتابای ای استخداموسفارش دادی عزیزم؟؟؟

من فقط یه کتاب عمومی از سایت ایران استخدام سفارش دادم، ای استخدام فایل پی دی افشو قبلا داشتم خیلی خوب بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کدوم شهر هستین؟ پس منتظر باش دفترچه اومد بخر، الان می تونی زبان و ادبیات و کار کنی رشتهتم نخواست یه ...

یکی از شهرستانای کردستان 

عزیزم ادبیات و زبان چ کتابی بخونم برم ادبیات و زبان فارسی دبیرستانو بخونم یا چی؟؟ 

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه
یکی از شهرستانای کردستان  عزیزم ادبیات و زبان چ کتابی بخونم برم ادبیات و زبان فارسی دبیرستانو ...

کوردی؟؟؟رشته ت چیه؟

منیش بو سنه اخنم

2728
اصلا کتابی ندارم عمومی نمیگم از رو اینترنت میخونم فرقی هم. داره؟؟ pdf دانلود کردم شما چ کتابایی میخو ...

من دینی وادبیات دبیرستان واندیشه ی دانشگاه وزبانای دبیرستانودارم فعلافقط

گلم کتابارو تا کجا پیش رفتی؟

اندیشه روخوندم دینیایه کمشوخوندم یه جزوه ی ادبیات علی کنکوریوتموم کردم پونصدچارزبان خوندم دوتاازکتابای تخصصیمم خوندم البته یک دوردرحدروخونی

اندیشه روخوندم دینیایه کمشوخوندم یه جزوه ی ادبیات علی کنکوریوتموم کردم پونصدچارزبان خوندم دوتاازکتاب ...

خوبه خسته نباشی 

من دارم پیوسته می خونم همه کتابارو باهم، به نظرم اینجوری بهتره 

کوردی؟؟؟رشته ت چیه؟ منیش بو سنه اخنم

اره گلکم من بو مریوان زبان اخونم

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه
اندیشه روخوندم دینیایه کمشوخوندم یه جزوه ی ادبیات علی کنکوریوتموم کردم پونصدچارزبان خوندم دوتاازکتاب ...

سلام خوبی

میگم از کی داری میخونی و چیا خوندی تا حالا

ی صلوات‌برای حاجتم‌میفرستی ممنون
2706