2733
2734
انشالله این شادیش نصیب منم بشه😍میشه بپرسم چرانگم عزیزم؟ من خودمم حس میکنم نگم بهتره ولی دلیل شمارم ...

اول اینکه قبلا بارها برام پیش اومده خواستم کاری رو انجام بدم و از سر ذوق به خیلیا میگفتم. ولی اون کار برام جور نمیشد. یه حدیث هم هست در این مورد فحواش این هست که آشکار کردن کاری پیش از انجام آن کار موجب تباهی اش میشود.  بعدم به هرحال همه خیرخواه آدم نیستن. ممکنه سعی کنن ناامیدت کنن. مورد آخر هم اینکه 1صدم درصد اگر قبول نشی دیگه انقدر میگن تا اشکت دربیاد. یا مثلا تو مراحل مختلف انقدر درموردش ازت سوال میپرسن تا تمرکزت از بین بره.

خود من جز همسرم، مامانم اینا میدونستن فقط

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
اول اینکه قبلا بارها برام پیش اومده خواستم کاری رو انجام بدم و از سر ذوق به خیلیا میگفتم. ولی اون کا ...

اره دقیقادرست میگی.یه هیچکس نمیگم🤐مرسی عزیزم که انقدوقت میزاری وباحوصله جواب میدی یه دنیاحس خوب بهتون دارم.بهترین ارزوهاروبرات دارم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره دقیقادرست میگی.یه هیچکس نمیگم🤐مرسی عزیزم که انقدوقت میزاری وباحوصله جواب میدی یه دنیاحس خوب بهت ...

آفرین

خواهش میکنم عزیزم در خدمتت هستم  لطف داری به من

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
2728
سلام نیلاجون خوبی؟ چقدخوندی اجی؟ من یک ساعت بازوروقت گیراوردم😦توچی؟

ببخش پری جون دیر جواب دادم.منم فعلا کلا تخصصیا رو چن روزه کنار گذاشتم 

مشغول خوندن عمومیام 

حدود دو ساعت و نیم 

فقط ادیبیاتو معارف

آفرین خواهش میکنم عزیزم در خدمتت هستم   لطف داری به من

سلام عزیزم .به نظر شما هر درسی که تموم کردم دوباره بخونم یا برم سراغ درس بعد اخر کار از اول درسارو بخونم؟

خدایا دریافته ام کسی که می گوید برایم دعا کن از روی عادت نمیگوید کم آورده است.خدایا دستش را بگیر.چرا که هنوز هم به معجزه کرامتت ایمان دارد.التماس دعا
2738
سلام عزیزم .به نظر شما هر درسی که تموم کردم دوباره بخونم یا برم سراغ درس بعد اخر کار از اول درسارو ب ...

سلام عزیزم. خداقوت  بستگی به خودت داره عزیزم، به نظرت با کدوم روش مطالب بهتر تو ذهنت تثبیت میشه؟ من خودم با تموم شدن هرکتاب میرفتم سراغ کتاب بعدی. همه رو که  یک دور میخوندم باز دور دوم و سوم همینطور. البته رشته ما خب مطالب فرار هست

سلام عزیزم. خداقوت   بستگی به خودت داره عزیزم، به نظرت با کدوم روش مطالب بهتر تو ذهنت تثبیت می ...

ممنون.رشته من حسابداریه فرمول و ثبت زیاد داره

خدایا دریافته ام کسی که می گوید برایم دعا کن از روی عادت نمیگوید کم آورده است.خدایا دستش را بگیر.چرا که هنوز هم به معجزه کرامتت ایمان دارد.التماس دعا
ممنون.رشته من حسابداریه فرمول و ثبت زیاد داره

خواهش میکنم. خوبه اتفاقا  بازم سبک سنگین کن ببین یکی رو در حد عالی بخونی و بذاری کنار یا اینکه همه رو بخونی و دور دوم مرور

2706