2737
2734

من دیروز دوتا ریشه کشیدم کنار هم خیلی خونریزی کرد الان یه لخته بررگ روشو پوشونده و تقریبا نصف دهنمو پر کرده نه میتونم چیزی بخورم نع کاری کنم حالمو ب شدت بد میکنه کی از بین میره؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یعنی چی؟ خوب بشورید بره ، چرا داخل دهنتون نگه داشتید؟ نمیدونم شاید بد متوجه شدم ، ولی خود به خود از ...

چسبیدس یه لخته خونیه میخاستم بکنمش قبلش تو نت سرچ کردم نوشته بود نباید کنده بشه وگرنه بافت استخوان عفونت میکنه و درد شدید میگیره 

چسبیدس یه لخته خونیه میخاستم بکنمش قبلش تو نت سرچ کردم نوشته بود نباید کنده بشه وگرنه بافت استخ ...

والا چی بگم اولین باره میشنوم ، اون لخته خودش عامل عفونت هست . یه کاری کنید قبل از هر اقدامی  زنگ بزنید مطب و بپرسید چکار کنید ، بعید میدونم که باید بمونه . ولی حتما زنگ بزنید و سوال کنید 

سلام😊 

منم دو روز پیش دندونم رو کشیدم دکتر بهم خیلی تاکید کرد که اصلا به لخته خونی که ایجاد میشه دست نزنم. منم از دهنم بدم میاد اما مسواک میزنم دهنمو میشورم بازم اون لخته هس

2738
نه عزیزم این لخته فوقش یه روز هست ، با آب نمک ولرم بشورش میره. غذا تو با اون طرف دهنت بخور یکی دو رو ...

مرسی عریزم خدا کنه خوب بشه اون طرف دهنمم دندون عقلم خرابه نمیتونم غذا بخورم وضع بدیه 😢😢بچه هم شیر میدم ضعف کردم دیگه 

والا چی بگم اولین باره میشنوم ، اون لخته خودش عامل عفونت هست . یه کاری کنید قبل از هر اقدامی  ز ...

نمیدونم تو نت اینطور نوشته بود ک اون لخته ایجاد میشه که لثه ترمیم بشه و دچار عفونت نشه بر اثر مواد غذایی بعد از بین میره 

چسبیدس یه لخته خونیه میخاستم بکنمش قبلش تو نت سرچ کردم نوشته بود نباید کنده بشه وگرنه بافت استخ ...

نه اصلا بهش دست نزن خودش خود به خود جمع مسشه اره خیلی بوی بدی داره ادم حالش بهم میخوره

2706