2410
2553

یکی از دوستام اومد فقط دسته گل آوورد

پیش بیا! پیش بیا! پیشتر!                                         تا که بگویم غم دل بیشتر                                          دوست ترت دارم از هرچه دوست.                               ای تو به من از خود من خویشتر.                               دوست تر از آنکه بگویم چقدر.                                    بیشتر از بیشتر از بیشتر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

دوست من یکی یه کاسه اورد که قیمت کردم اونموقع هفت هزار تومن بود دوسال پیش . ولی خیلی مورد استفادمه . یکی هم دوتا ظرف کوچولو مثل اردو خوری ولی قشنگن . یکی هم هیچی نداد بعد دوسال یه پنجاهی اورد خونم 

امید زندگیم دوقلوهام😍 

من عروسی نگرفتم جشن نامزدی که گرفتم همه کادو هارو دادن من ۱۱تا دوست صمیمی دارم😂دوتاشون مثل خواهرم هستن اون ۹نفر درحد ۵۰۰/۳۰۰دادن اما اون دو نفر یکیشون سه تا سکه داد اون یکی دوستمم ۱۰تا سکه داد ۵تا شوهرش ۵تا خودش😂😂

*پرستاری عشق میخواهد...ولی'کاملاعشق نیست*

95 اومد 30 تومن داد منم 97 رفتم عروسی اون 60 یا 70 دادم 

خواهششش میکنم برام دعااا کنیدد ب دعاهاتون نیاز دارم  ان شالله همیشع سلامت باشید ❤                                                                                                   اقایم ابوالفضل هیچ وقت تنهام نگزاشتی این بارم کمکم کن  میدونم ک  دلم نمی شکنی اقا 
2714

من ۵۰ بردم واسشون سال گذشته واسه پاتختی

یکی دیگه هم جشن عقدش ۵۰ تومن شاباش دادم

منتظر اتفاقای خوبم.خداجونم مرسی😍آقایون درخواست دوستی ندن😒😒✋🏻✋🏻گول دعانویسایی ک اینجا معرفی میکنن رو نخورررید اینا کلاهبرداررررن خودم سرم کلاه رفته ک میگم اسم یکیشون شبنم سلطانی سنگ سفیدی  هست
من عروسی نگرفتم جشن نامزدی که گرفتم همه کادو هارو دادن من ۱۱تا دوست صمیمی دارم😂دوتاشون مثل خواهرم ه ...

میخوام با دوستات دوست بشم  

شوهر نی نی سایتی کیست؟به مردی گفته می شود که تا قبل از ازدواج مادرش رو بندرت می بیند و ارزشی برای حرفها و راهنمایهایش قائل نیست اما به یکباره بعد از ازدواج دوست دارد مادرش را هر روز ببیند و حرف،حرف او باشد‌ ،خواهرش را که تا قبل ازدواج اغلب اوقات با او در ستیز بود حالا دیگر او را مانند قدیسه ی می پرستد .گفته شده این موجود علاقه عجیبی به پسردار شدن دارد بطوری که محمدرضا پهلوی،علی دایی..آنقدر مانند او دنبال جانشین نیستند.تا کشفیات بعد بدرود .شما هم چیزی بولدی از شوهرای نی نی سایت توجهتون رو جلب کرد بگید تا اضاف کنم😂دوستان ازم خواستن که شورت قرمززز رو هم اضافه کنم😂
2706