2733
2734

بچه ها...همه خانواده همسرم عضو این شرکت کوفتی بادران  شدن!!! منم چون با این شرکتها مخالفم،مثل اونا عضو نشدم،هی نظر شوهرم و میزنم...اونا هم هی از پیشرفت ودرآمد میلیونی شون صحبت میکنن!!! همه شون باهمن!!!

شما نظرتون چیه؟به نظرتون من کار درستی کردم که باهاشون مخالفت کردم؟و حالا تک افتادم... 

یا اینکه روش درآمدزای خوبی بود؟

خوشحال میشم..نظرتون وبگین.....

بی محبت مگذران عمر عزیز خویش را                                                       در بهاران عندلیب ودر خزان پروانه باش...            

کار درستی کردین شما یروز میفهمن 

انسان خوبی باش ولی وقتتو برای اثباتش ب دیگران تلف نکن🤷‍♂ الهی یهویی همونی ک دلتون❤میخواد بشه                                اگه ی وقت حرفی چیزی گفتم ک ناراحتتون کردم بدونید بی منظور بوده و بادلای مهربونتون ببخشیدم🤦‍♂️🌹🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

کار خوبی کردی عضو نشدی ...کلی داستان دارن..دوست خودم ی مدت سرپرست طراح هاش بود ...پیچوندنش می خواست شکایت کنه

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش

این شرکتها هرمی هستن واونی که تو راس هرمه بیشترین سود میکنه و بقیه غاز میچرونن. والا سمت ما دو سه سال پیش رو بورس بود دیگه جمع شد از بس جنساشونم آشغال بود کسی خریدار نبود

أَلَیْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ؛ آيا خدا كفايت‏‌كننده بنده‌‏اش نيست
2738

توشهرما زدن یدونه چندسال پیش همون بادران بعد نمیدونم چی بود هرمی اینا بود جمع شد جالب اینجا بود همه ام حرف از ماشن بنز میزدن سر سالو بهترین خونه و این حرفا...بعد چندسال برشکست شد فک کنم‌پارسال جمع شد  دوباره همه کساییکه تو بادران بودن رفتن توبازاریابی نفیس ینی ی  هرمی دیگه زدن ب اسم نفیس🤣🤣🤣🤣🤣همچنان همونین ک هستن خونه اجاره ایم ندارن چ برسه ب بنز

یه صلوات مهمونم کنید💕
کار خوبی کردی عضو نشدی ...کلی داستان دارن..دوست خودم ی مدت سرپرست طراح هاش بود ...پیچوندنش می خواست ...

منم یه حسی بهم میگه همه اش فیلم ونقشه اس که کله گنده هاشون مردم وبچاپن...ولی هرچی میگم اونا حالی شون نمیشه که...

بی محبت مگذران عمر عزیز خویش را                                                       در بهاران عندلیب ودر خزان پروانه باش...            
توشهرما زدن یدونه چندسال پیش همون بادران بعد نمیدونم چی بود هرمی اینا بود جمع شد جالب اینجا بود همه ...

واقعا میدونی...جالب اینجاست که وقتی هم بهشون از تجربه های دیگران که دیدی میگی،به حرف خودشون پافشاری میکنن! فقط من عروسم که همش ساز مخالف میزنم!

این شرکتا همش چرته و توهم پولدار شدن و درامد میلیونی دارن اتفاقا خوب کاری کردید

ممنون عزیزم، اینکه شما دوستان تاییدم کردین، خیلی برام ارزشمنده...اخه از وقتی با اونا همراه نشدم،رابطه هامون خیلی کم شده..یه جورایی تنها موندیم! تواین اوضاع کرونایی،احساس تنهایی بیشتر اذیتم میکنه