2733
2734
عنوان

من خود خواهم ؟

146 بازدید | 14 پست

یکی از عمه هام ساکن زاهدان عروسی دخترش بود کلا فامیلمون دسته جمعی از مشهد رفتن 

ما ۲ هفتس یا کم تر از مشهد اومدیم یزد (خونمون)

ب بابام زنگ زدم تا خونه ی ماهم بیاد گفت نمیشه و این همه آدم هم ممکنه بیان

راستش من خودم فکر نمیکنم همشون بیام بیشتر بهونس، خیلی ناراحت شدم 

میدونم تازه اومدم و تازه دیدمشون ولی کلا از اول ازدواجم که ۵.۶ ماه میگذره برام مهمون نیومده! 

حق دارم بد برخورد کنم🥺 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑

کرونا چی؟

لنگ مهمونی الان؟

والا ما ۱۱ ساله ازدواج کردیم مهمونی ندادیم چه خبره آخه

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2738
جواب خودخواهم با حق دارم بد برخورد کنم

خودخواه نیستید اما حق برخورد بد رو هم ندارید.

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚

نه عزیزم حق نداری بد برخورد کنی، درکت می‌کنم و بهت حق میدم دلگیر بشی، ولی حتماً شرایط مساعد نبوده

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
بابات بخاطر شما اینجوری گفته که اذیت نشی من بودم خوشحالم میشدم میگفتم دستت درد نکنه بابا که فکر من و ...

آهان عزیزم درسته البته ماهم دانشجوایم😔

2706