1735
1707
عنوان

بچه ها بیاین خیلی ترسیدم

662 بازدید | 28 پست

بچه ها من دیشب خوابیدم تاپ تنم کردم از بس گرم بود و زیر پیرهنی شوهرم کنارم زیر تخت بود ,,,

صبح که پاشدم دیدم زیر پیرهنی شوهرمم تنمه 😐 

بخدا هیچ توجیهی براش ندارم , یا تنم کردم نصف شب خودم حالیم نبوده و یا 👹 داریم....

توروخدا گزارش ندین خیلی جدیه دلپیچه گرفتم ...

پیش میاد نخودت پوشیدی یادت نیست.منم ی بار از خواب پاشدم دیدم حلقم دست راستمه😐هنوز نمیدونپ فازم چی بود نصفه شبی حلقمو از این دست دراوردم کردم اون دست یادمم نمیومد

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻

تخفیف 37 درصد ضد آفتاب اسپات بایودرما در جشنواره روز دختر

1718

به احتمال کولر روشن بوده سرد شده پاشدی خودت تنت کردی بیخودی توهم نزن ما شنیدیم لخت میکنن نه لباس تن کنن

عشقم ریاضی بود ⁦👩‍🎓⁩قرار بود کلی قوانین ناشناخته ریاضی رو‌کشف کنم ⁦🕵️⁩اما الان دارم قانون ها کودکانه دخترانم 👶🧒رو کشف میکنم🥰 وقتی بزرگ شدن 👯.حتما باهاشون شروع میکنم درس خوندن ⁦⁦👩‍🏫⁩مامانی که دنبال رویاهاش🧚 نره نمیتونه دختراشو برای بدست آوردن رویاهاشون تشویق کنه🧘💝 .
1760
پیش میاد نخودت پوشیدی یادت نیست.منم ی بار از خواب پاشدم دیدم حلقم دست راستمه😐هنوز نمیدونپ فازم چی ب ...

خخخخخخخخخخ تو دیگ احتمال داره اجنه این کارو با حلقت کرده باشه

خخخخخخخخخخ تو دیگ احتمال داره اجنه این کارو با حلقت کرده باشه

مچکرم😐نه بابا مرض دارن مگه.

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻

من شبا به شوهرم میگم اب میخوام میره بیاره خوابم میگیره

توخواب حرف میزنم 

شوهرم میگه چی بهش گفتم ولی یادم نیست 

شماهم عوض کردی یادت نیست

آرامش خودتون رو فدای بی شعوری دیگران نکنید😊
1665
1651