2737
2734

دیروز مثلا پریود شدم سر وقتم مثل همیشه ولی همش خون سیاه و خشک خارج میشه و کم دم نوش هم خوردم ولی انگار نه انگار ..‌یه چیزی بگین بخورم راه بندازه تو رو خدا بگین😭😭😭

واسه قلب بی تابم دعا کن برام❤🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

زعفرون برا من اصلا کارساز نیست..

چای دارچین میخورم..حل حله

💜السَّلٰامُ عَلَـــیْکَ یااَباعَبداللّٰه الحُسَین...جانم فدای ارباب💜۹۹/۸/۹بهترین روز زندگیمه💕من هرگز از رحمت خدای مهربانم،ناامید نمیشم....💙.من یه مادر قوی و شاد و صبور هستم......💛من یه همسر مهربان و شاد هستم..💚..من اجازه نمیدم فکر منفی وارد ذهن زیبام بشه...❤

عزیزم خون سیاه وتیره نشونه سردی رحم...باید از وقتی پاک میشی تا پریود بعدی رحمتو گرم کنی هرشب با روغن سیاهدونه زیردلت ونافتو ماساژ بده. ..هرروز صبح یه لیوان آب ولرم بایه قاشق عسل ویکمی پودر دارچین بخوری...سردیجات نخوری...جای سرد نشینی. ..موقع ظرف شستن حتما پیشبند ببندی 

خدایاشکرت که جوابه صبرمو دادی...فندوقمو به خودت سپردم سالم برسونش به دستم
2738
عزیزم خون سیاه وتیره نشونه سردی رحم...باید از وقتی پاک میشی تا پریود بعدی رحمتو گرم کنی هرشب با روغن ...

الان چی کار کنم؟؟؟ این دورم تموم شه قول میدم برم دکتر😭😭

واسه قلب بی تابم دعا کن برام❤🌹
واقعا اثر داره؟؟؟تا زعفرون و دارچین با هم بخورم

زعفرون نه...چای دارچین تنها...

💜السَّلٰامُ عَلَـــیْکَ یااَباعَبداللّٰه الحُسَین...جانم فدای ارباب💜۹۹/۸/۹بهترین روز زندگیمه💕من هرگز از رحمت خدای مهربانم،ناامید نمیشم....💙.من یه مادر قوی و شاد و صبور هستم......💛من یه همسر مهربان و شاد هستم..💚..من اجازه نمیدم فکر منفی وارد ذهن زیبام بشه...❤

دکتر مگه چیکار میکنه؟ یه مشت قرص وآمپول هورمونی...زعفرون دم کن بخور فعلا

خدایاشکرت که جوابه صبرمو دادی...فندوقمو به خودت سپردم سالم برسونش به دستم

عزیزم دفعه پیش منم اونجوری شدم خون سیاه و تیره و خیلی کم اخرشم سر سه روز قطع شد ولی این ماه شدید شدم میگن اون خون واس سیکل ماه قبلیه ک تو رحم مونده و خارج نشده و انگا ادامه اشه نگران نباش 

مامان دوقلو ها
منم كه ده روزه عقب انداختم رفتم آزمايش باردارم نيستم نميدونم چيكار كنم بشم زود بدن درد دارم همش

میشی یکم صبر میخاد من بخاطر این ماه پریودیم زیر بغلم درد میکرد

مامان دوقلو ها
2706