2726
عنوان

نشت کیسه آب کم تکون خوردن دخترم کمک

187 بازدید | 17 پست

چند روز پیش من انقباض داشتم 

دیروز چند قطره ازم آب اومد 

امروزم. لباس زیرم نم میشه 

نمیدونم نشت کیسه آب هست یانه 

تکون های دخترم عمیق شده و کم تا دور روز پیش با چشم میتونستم ببینم اما الان خ عمیق شده 

اگه امروز برم دکتر معاینه میشم؟ من از اقدام تا به امروز نزدیکی نداشتم میترسم با معاینه زایمان کنم 

تو سونو تشخیص میدن 🤔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من ی بار اینجور شدم عین تو

کلی ترسیدم و پول دکتر و سونو دادم

بعد تو بهداشت بهم گفتم هر وقت شک کردی کیسه ابت نشت داره برو زایشگاه بگو

ی سری نواره میدم میذاری تو لباس زیرت معلوم میکنه عین بی بی چک گمونم

شما هم همینکاروکن

دیدم همه تو امضاشون خواستن دعاشون کنین گفتم منم بگم  دوستان خواهشا دعا کنید یه کار خییییلی خوب که این مشخصات رو داشته باشه : حقوقش خیییییلی بالا باشه!پنج شنبه جمعه ها و روزای تعطیل پیشمون باشه ! بهش سر کار ناهار بدن نخوام خودم ناهار بذارم! کارش اسون باشه از کار میاد انقدر خسته نباشه ! بیمه داشته باشه ! بازم حقوقش بالاااا باشه !! گیر شوهرم بیاد حالا اگر ی صلوات بفرسی ک نور علی نور اگه تو نماز و دعاهات یادم کنی که ان شاءالله یک در دنیا صد در اخرت نصیب خودت شه!!!

تست آمنیوشور بده مطمئن شی

روانشناس بالینی و روان درمانگر...  علاقه و تخصص من کمک به کسانی که در این وانفسای مد و زیبایی اعتماد به نفس خود را از دست داده، به اندازه کافی خود را زیبا و دوست داشتنی نمیبینند...

برو دکتر

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^

عزیزم اگر شک داری برو دکتر حتما. خیلی خطرناکه. 

کیسه آب شوخی بردار نیست. 

از معاینه شدن و زاییدن می‌ترسی، از آسیب رسیدن به بچه نمیرسی؟ 

میدونی اگر مایع دور جنین کم بشه چه بلاهایی سرش میاد؟! 

2706