2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من دچار افسردگی شدید شدم و هنوز ادامه داره.

البته فشار اقتصادی که یهو بهمون وارد شد. بچم شیرمو نخورد و شیر خشکی شد بی تاثیر نیست. 

الهی همتون یک روز آرزوهاتون زندگی کنید.
2728

من که داغووون. مخصوصا که بچمم زردی داشت، 3 روز بیمارستان بود. فقط اشک میریختم. شوهرمم کنارم نمی خوابید، اصلا حواسش به من نبود، فقط نگران بچه بود. این بیشتر از همه چی داغونم کرد

2738
عزیزم الان چندوقت گذشته وچطوره حالت؟

بعد از دو ماه خوب شدم....

دخترم ۲ ماه دیگه ۲ سالش میشه. بعد زایمان داغون بودم، همش گریه میکردم...اصلا میگفتم بچه برای چی میخواستم...افسرده بودم....ولی تمام شدو گذشت، اینقدر بچه خوبه که نگوووو ..اون موقع اصلا نمیفهمیدم، حالم خوب نبود، دست خودم هم نبود

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊

من داغوووونم ، افسرده شدم، سه ماهه زایمان کردم موهام میریزه دندونام داغون شده شوهرم بهم توجه نمیکنه غرق کارش شده، یه دختر شش ساله دارم که مدام نق میزنه و حسودی نوزاد و میکنه، خونه نشین شدم بخاطر کرونا این شده قوز بالا قوز....دلم میخواد برم دندونام و درست کنم ولی بخاطر کرونا میترسم ، احساس میکنم چند سال پیر شدم، اندامم که نگم برات افتضااااحححح

روی پیشونی فرشته ها نوشته ، هر کی دختر داره جاش وسط بهشته 😍😍😍😍من یه بهشتی ام 😀
2706