2726

چی هست

رفيق ميخواستم بهت بگم كهوقتى دارى حرص و جوش پول رو ميزنىوقتى دارى براى تصاحب يه مقام خودت رو به آب و آتيش مى‌زنیوقتی داری برای بالا رفتن خودت بقیه رو لِه میکنیوقتی برنامه ریزی میکنی برای رسیدن به قدرتخلاصه کنم وقتی زندگی رو خیلی جدی گرفتی یه لحظه به تهش فکر کن... این همون آبِ يخ روى آتيشه!ببين من نمى‌گم زندگی نکن!تلاش نکن! ناامید باش و بی هدفنه!میخوام بگم مسیر زندگی تو یجوری بچین که فقط ختم نشه به ثروت و قدرت و مقام!راستش من اصلا نمی‌دونم ما چی ایم و اینجا کجاستو اصلا اینجا چیکار می‌کنیم!فقط اینو میخوام بهت بگم،یعنی اینو فهمیدم که مسیر زندگی تو باید یجوری بچینی که باعشق و علاقه زندگی کنینمی‌دونم!ببین ذوق‌ت چیهیکی ذوقش با سفر زنده می‌شهیکی با کتابیکی با یه پیاده روی سادهیکی آشپزییکی...اگه میخوای برده ی دنیا نباشی ذوق دلت رو پیدا کندلت آروم رفیق...❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اولین باره میشنوم 

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
2728

همونی که تومفاتیح باشه خوندم حاجت گرفتم ولی بیشتر نماز حضرت فاطمه که تومفاتیحه رو خیلی بیشترحاجت گرفتم کل کارام جورشد 

خدایا شکرت❤وزن فعلی67 🌺وزن هدف57🌺 عضو گروه ابی💙💙 
من خوندم فقط باهاش ارامش دارم ینی مشکلاتم سر بستع میشع.. من چندبار خوندم حالا نمیدونم چن بار باید ...

حاجت نگرفتی یعنی😔

خوبه ارااامش بهترین جیزیه ک ی ادم میتونه تو زندگیش داشته باشه 

حاجت نگرفتی یعنی😔 خوبه ارااامش بهترین جیزیه ک ی ادم میتونه تو زندگیش داشته باشه 

ارامشمو زوری دارم

من 5ساله نمازای مختلف و توسلای مختلف دارم

هنوزم حاجت نگرفتم

فقط میفهمم خدا میگه دعا کن که خیلی ازین میخاستی بدبخت تر شی به واسطه دعاهات کلی مشکلتو برمیدارم نمیفهمی...

واقعا دعا باد دائمی شه

چون انسان هر ثانیه داره امتحان میشه

بادعا زندگی اسون کن

چجوریه نمازش میشه ب منم بگی

عزیزم تومفاتیحه همون اوایل مفاتیح از از نماز حضرت محمد شروع شده تابه نمازحضرت مهدی من هر وقت وقت کنم به ترتیب پیش میرم نماز امام علی یا حضرت محمد خوندم خدابهم بچه اولم روداد یادم نیست کدومشون بود 

خدایا شکرت❤وزن فعلی67 🌺وزن هدف57🌺 عضو گروه ابی💙💙