2726

مثلا دبیران زبان،ریاضی و اینا.....🤔🤔

باید دی ماه و خرداد ماه هم که بچه ها امتحان میدن برن سرکار حتما؟؟؟🤔🙄🙄🙄

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
شما دبیر هستید؟ یعنی اگه ۴ روز در هفته بود روزای امتحانم باید همون ۴ روز رو میرفتن؟

نه اینطور نیست بستگی به تعداد معلم ها داره ممکنه از ۱۲ امتحان معلم ۸ تاش رو مراقب باشه برای امتحانای خرداد فقط همون روز که امتحان هس میریم

نه اینطور نیست بستگی به تعداد معلم ها داره ممکنه از ۱۲ امتحان معلم ۸ تاش رو مراقب باشه برای امتحانای ...

من پس کلا به مدرسه بستگی داره.درسته؟

اگه فقط واسه امتحانات بریم که میشه دو یا سه روز در ماه.نه؟؟

من پس کلا به مدرسه بستگی داره.درسته؟ اگه فقط واسه امتحانات بریم که میشه دو یا سه روز در ماه.نه؟؟

نگاه کن بستگی به مدرسه داره ولی واس امتحانای نوبت دوم فقط روزایی که امتحان هس و براتون مراقبت گداشتن باید برید بقیش تعطیل ربطی هم روزاش به روزایی که کلاس دارید نداره

خب چند روز در هفته باید برن؟؟

روزایی ک کلاس دارن

معلم ریاضی کل هفته نمیره مدرسه سه روز میره معمولا اون دو روز باید جای دگ باشه تا تایم کلاسی در هفته رو پر کنه

اومدن تو قشنگ ترین مزد صبوریه
روزایی ک کلاس دارن معلم ریاضی کل هفته نمیره مدرسه سه روز میره معمولا اون دو روز باید جای دگ باشه تا ...

نه.دبیران ریاضی کلا ۲۴ ساعت در هفته میرم سرکتر.یا ۳روز یا چهار روز.