2703
2553
عنوان

به نظرتون شوهر ادم خوشگل نباشه بده

| مشاهده متن کامل بحث + 884 بازدید | 93 پست
شوهراب خوش قیافه خودشونو میگیرن😑... مرد باس مررررد باشه.. نه خوشکل لاید از صورتش مردونگی ببارع... ...

زن خوشکل برای کیه؟؟؟ 

برام دعا کنید لطفا 🙏🙏🙏هیچ وقت تا حالا احساس خوشبختی نکردم. دعا کنید زندگی م جوری بشه که میخوام.... ان شاء الله شمام هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وووووا چه ربطی ب قیافه داره شوهر من بوره 😀 جلو افتاب که میره از بس سفیده قرمز میشه بعد شوهر خواهرم که سبزه است ادم نیست ذهنتو با اینا مشغول نکن 😈

تیکر بارداریم نیست .خدایا یه بچه سالم و صالح بزار تو دلم 😘

اره خیلی خوب اینجوری ک. مرد از زن خوشگلتر باش من ندوس 

ولی اخلاق شرط اول 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2456
وووووا چه ربطی ب قیافه داره شوهر من بوره 😀 جلو افتاب که میره از بس سفیده قرمز میشه بعد شوهر خواهرم ...

منم قرمز میشم برمیگردم خونه هم پوستم میسوزه وقتی میشورم صورتمو سوزش میگیره خخخ

آنکس که بدم گفت بدی سیرت اوست 

ظاهر جزء معیارهای اصلی نیست(تا حدودی میتونه بعد از مدتی عادی بشه،چه فرد زیبا باشه یا برعکس) اما نمیشه به طور کامل هم نادیده گرفتش،ظاهر در حدی مهمه که شما از نگاه کردن بهش و راه رفتن کنارش احساس بدی مثل خجالت یا انزجار نداشته باشی،ولی اگه از نگاه بهش منزجر میشی یا خجالت میکشی به کسی معرفیش کنی میتونه تو رابطتون تاثیر بذاره

بنظرم  مرد   نباید     خیلی      خوشگل  باشه   خصوصا  وقتی  خودش هم  بدونه  خوش چهرس دیگه  واویلاس

دیگر به راستی می‌دانم که درد یعنی چه درد به معنای کتک خوردن تا حد بیهوش شدن نبود. بریدن پا بر اثر یک تکه شیشه و بخیه زدن در داروخانه نبود. درد یعنی چیزی که دلِ آدم را در هم می‌شکند و انسان ناگزیر است با آن بمیرد بدون آنکه بتواند رازش را با کسی در میان بگذارد، دردی که انسان را بدون نیروی دست و پاها و سر باقی می‌گذارد و انسان حتی قدرت آن را ندارد که سرش را روی بالش حرکت دهد
2714
منم وقتی عکس شوهرمو گذاشتم همه از دم گفتن خشنه یجوریه اوووممم بده عخه فلانه خودمم معمولیم زندگیمونم ...

از رو عکس ک اخلاق معلوم نیس.. شوهر منو ببینی میگی فزشتس ولی بضی وقتا ی اخلاق گوهی داره ک چی

هرچی هستی خر نباش قانع به کم نباش 😎😎

اخلاق از همه چیز خیلی خیلی مهم تره.که مهربون باشه اهل دود و نشروب و خیانت نباشه.خسیسم نباشه.ولی قیافه خوشگل نباشه اما جوریم نباشه که ادم نتونه بهش نگاه کنه.از نطر هرکی یه ادم خوشگلیا خودش داره.علف باید به‌دهن بزی شیرین بیاد

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

عزیزم،بعد شیش ماه دیگه ظاهرش رو نمیبینی،اون باطن و رفتارش هست که باعث میشه قیافش به دلت بشینه یا نه

شوهرم من میشه گفت خوشگله،ولی چون من حالم ازش بهم میخوره ،به نظرم زشت ترین و منفور ترین چهره رو داره

2706