2733
2734
عنوان

به نظرتون شوهر ادم خوشگل نباشه بده

| مشاهده متن کامل بحث + 895 بازدید | 93 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

کاااملا خوبه.قیافه واقعا بعد از یه مدت خیلی عادی میشه .اینو همیشه بدون جذاب بودن بهتر از خوشگل بودنه.مطمئن باش این عملیا اگ عملی بود برا جذابیتشون میرفتن سمت اون عمل ن زیبایی😂😂

2738

اینایی ک اول گفتن بله فقط در جواب سوال تیترم بود یا سوال پایینی🤗

به نام خداوندرنگین کمان🕊اگه تاپیکیو دوست نداریم مثل کنه نمونیم اونجا!اگه تو تاپیکی نظری میدم که تو مخالفشی نظر دادن مجوز ریپلای کردن به تو نمیده با استارتر بودم پس ریپلای نکن!!!حوصله بحث با آدم احمق متعصب که میخواد عقایدشو تو حلق دیگران کنه ندارم....بارون اومدو یادم داد تو زورت بیشتره🕊✌🏻

اینطوری که خیلی خوبه

من پسرموبعدازتولدش ازدست دادم بخاطر فشارخون بالام تیکرمم که میبینیدآبیه فقط به امیدبرگشت پسرمه😢میشه واسه سلامتی منو نی نیم یه صلوات بفرستین آخه بارداری خطرناکی پیش رودارم😔

ما کردا یه حرف داریم میگن شوهر خوشگل مال خود آدم نیس بعدشم مامانم همیشه میگ شوهر ک لقمه نیس بخوریش شوهر باید شعور داشته باشه و کاری و مسئولیت پذیر باشه

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نفسم ب نفست بنده اهورای مامان❤خدایا شکرت خانوادمون داره ۴تایی میشه🙏

چیزایی که گفتی دقیقا تو شوهر من.البته وضع مالی بابای من بهتره.از لحاظ مالی من سرترم ی جورایی.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2706