2733
2734

سلام دوستان میخوام در اون توستر گوشت گوسفند و مرغ بپزم. توی سینیش بزارم یا روی اون سینی نرده نرده اش؟ بعد چیکار کنم خشک نشه؟؟ 

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستین

برای من اصن قابلمه ای نداره یا سینی لبه داری ک کیک بزارم چکارکنم؟

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بگذار تو سینی‌ بعد با آمپول‌ تمیز آب پیاز و زعفرون و آب‌لیمو و روغن‌ تزریق‌ کن همه‌ جاش

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
2738
یبار مرغ گذاشتم خوب پخته شدا ولی خشک شد اخرش خیلی

زیادی‌ گذاشتی‌ با آمپول‌ هم تزریق‌ کنی‌ آبدار میشه درجه‌ رو هم زیاد‌ نکن‌ 

زیاد هم داخل‌ فر نمونه

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
زیادی‌ گذاشتی‌ با آمپول‌ هم تزریق‌ کنی‌ آبدار میشه درجه‌ رو هم زیاد‌ نکن‌  زیاد هم داخل‌ فر نم ...

ممنون گلم. اینکه سینی فر رو طبقه بالای فر بزارم بهتر نیست؟هردو المنت رو از همون ابتدا روشن کنم یا فقط پایین رو 

زیادی‌ گذاشتی‌ با آمپول‌ هم تزریق‌ کنی‌ آبدار میشه درجه‌ رو هم زیاد‌ نکن‌  زیاد هم داخل‌ فر نم ...

درجه رو چند بزارم عزیزم؟

ممنون گلم. اینکه سینی فر رو طبقه بالای فر بزارم بهتر نیست؟هردو المنت رو از همون ابتدا روشن کنم یا فق ...

آره‌ بگدار طبقه ی بالا، فقط المنت پایین‌ روشن‌ باشه 

در نهایت‌ خواستی آخرش بالا‌ رو روشن‌ کن روش‌ گریه شه

درجه رو چند بزارم عزیزم؟

۱۷۰‌ خوبه‌ 

من فرم‌ برقیه، دماش زیاده رو ۱۵۰ هم‌ گذاشتم

2706