2410
2553

داشتم اتاق پسرمو ردیف میکردم گفتم لباسای زمستونشو بدم بیرون به نیازمند...لباسا حدودا اندازه ۹ماه تا ۱۸ ماه میشه

اگه کسی نیاز داره پیام نزاره که خجالتش شه؛درخواست دوستی بده..واقعاااا نیازمند باشه هااا

خودم هزینه پست رو میدم،لباسا استین بلند و گرمه؛و واسه سن زمستون بچتون بگین که اندازش باشه

الان کار دارم تا غروب میام میخونم..بوس به کله همتون

خدایا شکرت⁦❤️⁩

لبااس دخترونه سایز من نداری بفرستی😮😮😮

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )  به کبودی  یاس هزار تا رگ دارم هزار تا دوست❤ ولی یک شاهرگ دارم یک تک رفیق.مهم نیست چنتا ستاره بهم چشمک میزنه من همیشه نگاهم به ماهه👀🌜اگہ چیزے گفتمـ ڪ ناراحت شدے...بگو تا دوباره بگمـ😹👐به دریایی گرفتارم ک موجش عالمی دارد😎👑چیکارشی؟؟ بیچارشم💜اگه حقیقتو بگی مجبور نیستی که همه چیزو به خاطر بسپاری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

لبااس دخترونه سایز من نداری بفرستی😮😮😮

😂😂😂

در پیکر من سه ❤ دارد ضربان 😍 میشه اون دوتا قلب کوچولومو ی صلوات مهمون کنین که صحیح و سالم بیان بغلم😍ان شاالله هر حاجتی داری برآورده بشه😘😘
2456
😂😂😂

😆😆😆😆

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )  به کبودی  یاس هزار تا رگ دارم هزار تا دوست❤ ولی یک شاهرگ دارم یک تک رفیق.مهم نیست چنتا ستاره بهم چشمک میزنه من همیشه نگاهم به ماهه👀🌜اگہ چیزے گفتمـ ڪ ناراحت شدے...بگو تا دوباره بگمـ😹👐به دریایی گرفتارم ک موجش عالمی دارد😎👑چیکارشی؟؟ بیچارشم💜اگه حقیقتو بگی مجبور نیستی که همه چیزو به خاطر بسپاری
کارت خوبه ولی اگه میفرستی براش اونایی که نو‌ موندنو بفرست اونایی که لکه دارن یا پارگی یا پرز نفرست خ ...

فدات عزیزم..اونایی که لکه دارن یا پاره بودنو دستمال کردم

خدایا شکرت⁦❤️⁩
2714

آفرین به شما،کاش این فرهنگ توجامعه مون جابیفته و کسی خجالت نکشه از آینکه لباس خواهر برادر بزرگ تر رو تن بچه کوچیکتر کنه،یا اصن،از کس دیگه بگیره وبده به کس دیگه

داداش من یه جفت پوتین داشت دوسالگیش، اونو چهارتا بچه توفامیل پوشید...

اسی میتونی بدی بهزیستی من خودم این کارو میکنم حتی لباسهای خودمو همسرم  

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔
هنوز کمد خودمو مرتب نکردم..ولی اگه واقعا میگی تا فردا میتونم بهتون جواب بدم

نه دیگه الان برو نگاه کن من تا فردا نیستم نمیتونم هماهنگ بشم😆😆

این کارا خیلی خوبه واقعا ب زندکی ادم برکت میده، من خودم تو کار جهیزیه و کمک ب فقرا هستم😁😁😁😁

یه ماشین لباسشپییه بفرست قربون دستت خیلی نیاز دارم

2706