2726
هی جلوش نگید پول نیست و....یه جور دیگه مشغولش کنید

نگفتیم عزیزم ،،،،هرچی خواسته برای خریدیم ،،،

خب بچه بدعادت میشه 

من یه ماه پیش صد هزار دادم واسش کفش میگه من اینو نمبخوام من کفش پاشنه بلند مبخوام 

خب چرا باید براش بگیذم،،،تو خیابون نمیتونه که راه بره با کفش پاشنه بلند 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من فکرمیکنم دخترتون برای جلب توجه ومحبت شماوهمسرتون اینطوری رفتارمیکنه انگارکه باهاتون لج کرده اینطوری داره ازتون انتقام میگیره وسعی کن بیشتربهش توجه ومحبت کنی وتامیتونی ازش تعریف کن تشویقش کن باهاش بیشتربازی کن ووقت بگذرون 

عزیزم گوش نمیدع  اینقد به همسرم این حرف هارو تکرار کرده اونم خسته شده ،،هروی می‌خوام سرش رو گر ...

بازی های هیجانی کنید تو خونه شاید از سر هیجانش فکرش کمتر به این چیزا بره

2728
عزیزم گوش نمیدع  اینقد به همسرم این حرف هارو تکرار کرده اونم خسته شده ،،هروی می‌خوام سرش رو گر ...

غرغوعه دیگه.مدلشه.دختر منم همینه.۱۰۰۰تا چیز براش بخر میاد میگه شما که فلان چیزو نخریدین برام😐

تربیت قاطعانه داشته باشین اگه قراره بعد دو ساعت گریه زاری تسلیمش بشی بگی آره بهتره همون اول بگی آره چون وقتی نظرت رو عوض میکنی یعنی خیلی ضعیفی هیچوقت بهانه دست بچه نده بچه ها خیلی با سیاستن. همون اول آره گفتن خیلی بهتره بعد یه ساعت تسلیمش بشی.بعدشم نادیده بگیرش نترس بچه با یه ساعت گریه زاری به خاطر یه وسیله نمیمیره. از تنهایی گریه کردن یا از گشنگی گریه کردن میمیره ولی از روی لجبازی گریه کردن نمیمیره فقط صداش میگیره

من بچه بودم تو داستان یچیز شنیده بودم نمیدونستم اصلا چیه کفش نقره ای که روش نقره داشته باشه

خودمو میکشتم ینی 

اخرسری یه صندل خریدن روش نگین داشت دیگه راحت شدم تموم شد 😂

تن ماهی میخوری فاز کوسه ور نداررررر😂😂😂کاربر قدیمی ام منفجر شدم😪
چرا باید بچه هرچی میخادو براش بخری حتی اگ داشه باشی؟

دقیقا خب بچه بدعادت میشه 

همسرم بدعادتش کرده ،،،،

وگرنه پیش من نمیگه ،،،تا اون میاد خونه شروع می‌کنه

مطمعنم چیزایی که میخواد رو بگیریم پس فردا یه چیز دیگه میخواد ،،یه جور بهانه گیریه

البته همسرم میخواد براش دوچرخه بگیره فرصت مناسب 

بعضی وقتا چون همه چی برای بچه ها فراهمه پرتوقع بار میان

باید هرچیزی رو به بهای یه کار خوب به بچه داد تا بدونه بدون تلاش برای کاری چیزی گیرش نمیاد و پرتوقع نمیشه

مثلا تو سنین ۳سال ب ازای ۲۰شب مسواک زدن یه هدیه و ...

دقیقا خب بچه بدعادت میشه  همسرم بدعادتش کرده ،،،، وگرنه پیش من نمیگه ،،،تا اون میاد خونه ش ...

نخر براش ب راحتی نخر بهش بگو خودتم پولاتو جم کن باباتم باید کار کنه حقوق بگیره خاعشن بچرو بد عادت نکنین پس فردا زورتون بهش نمیرسه

تنهایی شاید ی راهه راهیه تا بی نهایت....
2706