2726

لطفاکسایی ک عمل روانشناسی کودک دارن کمکم کنن توروبخدادوروزه دارم دق میکنم دوشبه نخوابیدم.من دخترم ۶تیرمیشه ۴سالش ماشالاخیلی باهوش وزرنگه ولی شیطون.بیشترتمایلش بازی باپسرهاست یعنی بادخترهادعواداره ولی باپسرهانه یه پسرخاله دارم ۵سالشه این خیلی خودشومیچسبونه بهش ک باهاش بازی کنه واون ازش فراریه وتوجمع همه میگن نگاه زمونه برعکس شده😑😑😑دیروزرفتم خونه پدربزرگم پسرعمویی دارم ۷سالشه باهم بازی میکردن احساس میکنم خیلی روداره ومادرش تعریف کردکه یه بارتوی مدرسشون ی اتفاقی افتاده ک این دیده ...اتفاق بدی نه هافقط بچه هاازشوخی شلوارهموکشیدن.بعداینام رفتن دعوابامدیرواین حرفا بعداجیم اومدگفت دخترت توی اشپزخونه داشته شلوارشومیکشیده پاین این پسرم داشته نگاه میکرده....منم رفتم کتکش زدم اصلامتوجه نشدچراکتکش زدم ولی پسرعموم متوجه شدوکلاتادوساعت غیبش زدومیترسیدنزدیک خونه بشه...بعدبه حدی بادخترم حرف زدم ک مگه نگفتم بجزمامان ومادرجون کسی حق نداره نازهاتوببینه واین حرفا(ببخشیدکه رک دارم حرف میزنم شایدمشکل بعضی هاتونم بوده یاباشه)بعدخلاصه زن عموم ارومم کردوگفت این بچست ونمیفهمه واین حرفابعدبردمش پارک وکلی براش خوراکی خریدم دخترمووکلی لباس وگیرک فراموش کنه بعدامروزیعنی دیشب اومدن خونمون عمومینا.چون شهرستانین اومدن خداحافظی بگیرن.بعدمن یه شلوارک برادخترم روزقبل گرفته بودم ک ازجلودوختش بازشده بود.من متوجه نشدم بعددیدم ایناباهم رفتن تواتاق مامانم رفت تواتاق گفت داشته اون سوراخ روشلوارشودوباره نشون پسرعموم میداده😑منم نامردی نکردم دوتاشونوچنان زدم .بعدم بردمش خونه خودمون.خونه بابامینابودیم.الان واقعانمیدونم بایدچکارکنم ازدیشب حالم بده کلاخواستم نی نی سایتووواتساپموحذف کنم ک وقتمونگیرن ووقت بیشتری برای دخترم بزارم.البته بخدامن تمام وقتم برای دخترمه وفقط دراین حدم براش توضیح دادم ک اگه کسی بجزمامان ومادرجون نازهاتوببینه خدامیبرت جهنم واین حرفا وقبلخیلی حساس بودالان بنظرتون چراایطوره؟یعنی میفهمه این چیزارو.من وشوهرم حتی بوس هم نداریم جلوی دخترم کمکم کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بخدا خیلی ظلم و یزیدی این چ برخوردیهههههههه بچه روال عادیشه داره خودشو میشناسه با کتک چیزی درست نمی ...

یعنی دخترم داره اونجاشونشون یه پسرمیده بهش بگم افرین ک یزیدنباشم😑

نباید کتک میزدی معلومه پسره بهش گفته

تویی که دیدی اونجوریه چرا بچه رو باهاش دوباره تنها گذاشتی 

نمیدونم چیکار کنی ولی دیگه رفته خواهشا دفعه دیگه نذارشون پیش هم  

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

آنقدر حساس نشو بچه های کوچیک کنجکاون اگر حالا کاری کردن دلیل نمیشه بد ذات باشن فقط کنجکاون همین

بی خود بچه رو نزن کم کم بزرگ.شه خوب میشه حساسیت شما بچه رو کنجکاوتر می کنه دیگه نذار با پسرها خیلی تنها بشه بیشتر کنترلش کن و براش سرگرمی درست کن بچه ها زود یادشان میره

چقد سخته دختر داری ..چقد باید مراقبش باشی 😥😥مخصوصا تو این دوره که بچه ها انقد ذهنشون بازتره😑

پسر هم سخته به خدا 

وضع مدرسه پسرا خیلی بده 

من هنوز هنگم بچه ۷ ساله و چه به این کارا توی مدرسه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40