2410
2553

من خودم نمیدونم چرا اصلا از بچگیم خاطره بامزه ای یادم نیس شما خاطره بگید دوره همی بخندیم

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نفسم ب نفست بنده اهورای مامان❤خدایا شکرت خانوادمون داره ۴تایی میشه🙏

با سنگ داشتیم کُنار میزدیم با پسر خاله هام پسر خالم اذیتم کرد  کرد با سنگ زدم سرشو شیکوندم🤭🤕

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
منم یادم نمیاد  چقدر نی نی پروفایلت خوشمله😁❤😍

پسرمه گلم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کل خونه رو اسباب بازی می چیدم و ب مامان بابام میگفتم بیاین مهمونی😁

😁😁😁😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40

تو بچگی دمپایی دمپایی بازی میکردیم هرکی دمپایش دورتر می افتاد برنده بود چن بارم افتاد پشت بوم همسایه دفعه اخر دیگ ندادن 😕😆

جوری باش ک شعورت دلبری کنه ..........ن قیافت🤪
2714
تو بچگی دمپایی دمپایی بازی میکردیم هرکی دمپایش دورتر می افتاد برنده بود چن بارم افتاد پشت بوم همسایه ...

ووااای عجب بازییی خخخ

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من عادت داشتم صب زود بیدار میشدم...ی بار مهمون داشتیم من صب زود رفتم سراغش و انگشتمو تو چشمشو گوشش همچنین دماغش فرو بردم و اذیتش کردم😅😅😅😅و خلاصه همه جاشو با انگشت بررسی کردم😆😆😆

ولی نظر خودم اینه ک چون خیلی کنجکاو بودم خواستم بدونم اون کیه؟؟؟

البته این خاطره مال زیر ۲ سالگیمه ک برام تعریف کردن

هیچ وقت گول ظاهر دیگران رو نخورید..ی نفر گول ظاهر منو خورد من الان دیگه گول ظاهر ندارم 😆😆

یبار رفتم بستنی لیوانی بخرم دیدم توش کمه به یارو گفتم آقا این کم داره عوض کنید گفت کم داره دیوونس؟😊 یبارم از کلاس کاراته میومدم قمقمه همرام بود رفتم به همون یارو گفتم یه نوشابه بدید گفت میبری یا باز کنم گفتم باز کنید بازش کرد داد بهم رفت پشت مغازه منم سریع ریختم تو قمقمه دیدم نصفش هنوز خالیه گفتم آقا یکی دیگه بدید داشت شاخ درمیآورد گفت خوردیش؟ مردای گنده میان بزور تا نصفش میخورن گازشو نمیتونن تحمل کنن تو چجوری یکدفعه خوردیش گفتم ریختم تو قمقمه ولی کمتر نشون میداد بازم فکر کرد نصفش خوردم کفش برید😊