2737
2734
عنوان

احساس میکنم بچم خنگه .. اصلا دقت و توجه نداره

| مشاهده متن کامل بحث + 13134 بازدید | 225 پست
۶ سال

عزیزم پسر منم شش سالشه دیر حرف زد عدم تمرکز داشت، بردمش روانشناسی کودک گفت سوال جوابارو ضد و نقیض میده ولی در عرض دو ماه خیلی عوض شد سوره شعر حروف یاد گرفت، بهش وقت داده برای ارزیابی هوش، بقول گفتنی با چه کنم چه کنم چیزی درست نمیشه، بچتو ببر تحت یه روانشناس عالی باشه ریشه یابی کنه ما مسئول بچه هامونیم، نه عمه ی بی سوادش که فوری انگ خنگی میزنه به دسته ی گلت..

خسته از جهان آدمها، می روم درخت برگردم🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توام مثل عمه منی 

شوهرشو انقد دق داد دست ب خودکشی کرد انقد تحقیر کرد شوهرشوووووو ....الانم ک شوهره مرد دس گذاشته رو بچه هی میگه دیوونس مثل دیونه هارفتارمیکنه ب پدرش اینا کشیده عقل نداره

اون روز گفتم والا توخودت رو بچه اسم میزاری و نوعی باهاش برخورد میکنی که همه این حس بهشون دست بده

تازه اون جلو همه دادمیزنه سرش کتک میزنه تربیت میکنه 

اسم رو بچه نذارین ....باید همونجا ب خواهرشوهرت ی اخطارمیدادی حدشو بدونه 

واقعا این بچه خیلی بیچاره بارمیاد چون هی میشکنیدش 

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
2731
دوس نداره نمیخوره بد عذاس دکتر گفت باید ماهی بخوره ولی لب نمیزنه

خب منم گوشت مرغ ماهی نمیخورم خنگم؟

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
2738
دوس نداره نمیخوره بد عذاس دکتر گفت باید ماهی بخوره ولی لب نمیزنه

بچه خواهر منم اینجوری بود بعذ فهمید انگل داره الان که خوب شده ذیگه همچی میخوره

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 
ببین چطوری روبچش اسم میزاره من دیگه رد دادم

دیروز یکی بود میگفت جاریم به دخترم گفته سیاه سوخته چیکار کنم سفید شه

گفتم براش کرم پودر بزن 😂

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد 😍🤰🏻تاپیک دورهمی مامانای آذر99
2706