2733
2734
عنوان

احساس میکنم بچم خنگه .. اصلا دقت و توجه نداره

| مشاهده متن کامل بحث + 13141 بازدید | 225 پست
دکتر گفت مشکلی نداره فقط تغذیشو رعایت کن ماهی حتما بهش بده ولی لب نمیزنه

وقتی نمیخوره به زور بهش نده،،من گفتم که مشکلی نداره و طبیعیه،،میتونی ماهی ریز کنی قاتی برنج کنی یا با سوپ مخلوط کنی طوری که نفهمه بده بهش،،انقدرم حساس نباش یه مادر حساس رو بچه تاثیر منفی میزاره تو انقدری که به فکر غذای جسمشی به فکر غذای روحشم باش،،روزی حداقل نیم ساعت باهاش بازی کن که خیلی توجهش میبره بالا،یا خیلی وقتا بهش دقت کن و حرفای خوب بهش بزن مثلا بگو تو چقدر قشنگ میخندی تو چقدر خوشکلی تو چقدر زرنگی،،تو چقدر عالی حرف میزنی یا هر کار دیگه ای این حرفا باعث میشه بچه هم به رفتاراری خودش دقت کنه و تمرکزش بیشتر شه و هم اعتماد به نفسش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم بجز ماهی چی خوبه بهش بدم؟ شربت امگا سه چیزی هس ک طعم ماهی نده؟

همون گردو امگا ۳ داره حالا اگه میخوای  شربت مکملشو بهش بدی  زیر نظر یه پزشک  باشه یوقت خودسرانه بهش نده چون تعداد دفعات مصرف مکمل حتما باید زیر نظر پزشک باشه 

سویا هم امگا۳ داره 

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
2731
2738

گردو بهش بده شنیدم مثل ماهی امگا3 داره دقت کنی به گردوی کامل شکل مغز هست 

میتونی کردو رو با نمک و آبلیمو با توجه به ذائقه بچت بو داده کنی 

یا پودرش گنی باهاش خوراکی درست کنی بهش بدی 

سویق و کنجد هم خوبه 

بیشتر براش وقت بذار از اینترنت بازی های پرورش هوش مربوط به سنش و سرچ کن باهاش انجام بده و حوصله هم داشته باش مبادا جلوی خودش هی بگی خنگی که دیگه هیچ چیز روش تاثیر نمیذاره چون خنگم نباشه میشه 

2706