2733
2739

ببخشید ما هم باید این آزمایشو بدیم اما هزینشو نمیدونیم .میشه بگی چقدر شد ؟

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
زیر 50 هزار تومان

خیلی ممنونم 🌷

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹
اگر اشتباه نکنم حدود 30 تومن البته من مرکز ناباروری آرش دادم

خداروشکر ک گرون نیست .هزینه های درمان من خیلی بالاست

2738

این چیزی که من میبینم مورفولوزی و سرعتش نزدیک به صفره که باید درمان اختصاصی شروع کنه همسرتون و از نظر واریکوسل هم چک بشه ض

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
خداروشکر ک گرون نیست .هزینه های درمان من خیلی بالاست

هزینه های درمان بالاس 

ولی آرش فکر منم مناسب تر باشه

میخوام عکس رنگی بدم پرسیدم گف هزینش 100 تومان

درصورتی ک من از دوستام خیلی بیشتر از این شنیدم 

این چیزی که من میبینم مورفولوزی و سرعتش نزدیک به صفره که باید درمان اختصاصی شروع کنه همسرتون و از نظ ...

عزیزم یعنی چی میشه دقیق تر بگین؟ 

پارسال موفو 0 

تحرک 2 درصد 

تعداد 15 میلیون بود

میخوام ببینم الان وضعیت چطوره؟ 

تا پارسال ک واریکوسل نداشت از همه نطر چک شد

ای وی اف منفی هم داشتم 

سلام عزیزم منم آرش تحت درمانم کی  رفتی بیمارستان؟؟ من جنین دارم و بعد داستان کرونا هنوز اتتقال ...

امروز 

آره دیگه شلوغه

من فعلا دارم کارای معمولی درمان رو شروع میکنم 

جواب همه ی اینارو ک بگیرم ب دکتر نشون میدم ببینم نطرش چیه

شما هم پیش دکتر معینی میرید؟ 

عزیزم یعنی چی میشه دقیق تر بگین؟  پارسال موفو 0  تحرک 2 درصد  تعداد 15 میلیون بود ...

الان تعدادش خوبه اما مورفولوزی و سرعت صفره. فقط باید دنبال میکرو باشی

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
2706