2737
2734
عنوان

بارداری خارج رحم

76 بازدید | 5 پست

سلام من 6ماهه ازدواج کردم با استفاده از کیت تخمگذاری اقدام کردم و با یکبار رابطه حامله شدم.بی بی مثبت شد ازمایش دادم بتا 200 بود رفتم مسافرت به خونریزی افتادم و یه درد کم شکم  سریع رفتم دکتر که تو هفته 6 بودم و سنو دادم که کیسه ابم مشخص نبود و دکتر برام بتا نوشت. دو روز بعد فکر کوم جتین که به گوشت با لخته خون بود ازم دفع شد و بعدشم خونریزی و دردم تموم شد بتام رفتم 250 بعدم 215 بود دوباره رفتم دکتر بتا نوشت گفت اگه دفع شده بابد خیلی افت کرده باشه که سشنبه میزم. دکتر گفت به احتمال زیاد خارج رحم بوده. سوالم اینه من کی میتونم حامله بشم و اینکه چون خودش دفع شده ممکنه لوله هام اسیب ندیده بلشه؟ 

اخه قربونت برم چرا رفتی مسافرت مم همون اول دکتر بهم گفت حق نداری بری مسافرت منم ازاونروز اومدم همش استراحت کردم البته همه چیز دست خداست اگه کصلحت بدونه که اون فندق بدنیا بیاد نترس مطمعن باش هیچیش نمیشه کسی هم جلودارش نخواهد بود

بی صبرانه منتظر اومدنتم فندق من ای معجزه خدا😘😘😘
اخه قربونت برم چرا رفتی مسافرت مم همون اول دکتر بهم گفت حق نداری بری مسافرت منم ازاونروز اومدم همش ا ...

جای دوری نرفتم اونم استراحت کردم اونجا. ولی اینکه خارج از رحمم دکتر گفت ربطی به اینا نداره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

جای دوری نرفتم اونم استراحت کردم اونجا. ولی اینکه خارج از رحمم دکتر گفت ربطی به اینا نداره

منو نگا خاله ام میگفت من رفتم سونو گفت خارج رحمه این میوفته اومدم خونه دراز کشیدم پاهامو دادم بالا بچه برگشت سرجاش بعد هر بار بلند میشی بیا دراز بکش پاهاتو سمت بالا بگیر نیاد پایین عشقم

2731
منو نگا خاله ام میگفت من رفتم سونو گفت خارج رحمه این میوفته اومدم خونه دراز کشیدم پاهامو دادم بالا ب ...

دختر دومش بود الان 10سالشه اون بالایی هرچی بخواد همون میشه توکل کن برخدا