2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
غیر انتفاعی بچه هاش  مرتب تدر و درسخون ترن و تو رقابت سالم میافتن

واقعا .من پسرم سال اول دولتی رفته معلمش خوب بوده اما مدیر و ناظم مدرسه خیلی به بچه ها اهمیت نمیدادن و کتک کاری زیاد بوده البته بچه من نبودا اما خب توی روحیشون تاثیر میزاره فک میکنم.میگن توی مدرسه های غیر هم همینه؟

2714
واقعا .من پسرم سال اول دولتی رفته معلمش خوب بوده اما مدیر و ناظم مدرسه خیلی به بچه ها اهمیت نمیدادن ...

آره عزیزم شاید کمتر.البته میگن بچه های سال اول زیاد درگیری دارن بعدا یاد میگیرن قوانین مدرسه رو.

واقعا .من پسرم سال اول دولتی رفته معلمش خوب بوده اما مدیر و ناظم مدرسه خیلی به بچه ها اهمیت نمیدادن ...

نه تو غیر انتفاعی خوب تر رفتار‌ میکنن به نظرم

در تاریخ ۱۵/۵/۱۴۰۲بهترین اتفاقات زندگیم افتادامیدوارم که به هدفم برسم

من پسرم رو تا ۶ دولتی نوشتم واسه ۶سال دوم غیرانتفاعی نوشتم....خداروشکرامسال امتحاناشو بده راحت میشم

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
مثلن چه مواردی؟؟

اگه پسرونست خیلی از مدارس پسراش بد دهنن بچه های کوچیک حرفای ناموسی میزنن

یا به افتخارات مدرسه نگاه کن

ببین اصلا تو مسابقات شرکت میکنن

رتبه هاشون

ببین کلاس های مهارت اموزی میزارن

Nobodydied a virgin life Fuc*ked everyone  
2706