2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

همسر خواهر منم یگه نمیذارم بچم بره.هرجی میگم حداقل ثبت نام کن اگر کرونا رفت بفرستش میگه چرا الکی پول بدم و بعد معلوم نباشه اصلا باز باشه یا نه

نامه ای به فرزند نداشته ام:کجایی جان مادر؟من که مردم از چشم انتظاری...خسته نشدی از بازی با فرشته ها..من دلتنگ توام، دلتنگ بوی تنت دلتنگ ب اغوش کشیدنت تو دلتنگ من نیستی جان مادر؟روزها موهای طلاییت رو شونه میکنم ناخن هاتو لاک میزنم  بعد پشیمون میشمو لاکت رو پاک میکنم صورت نازت رو ب جای وضو میشورمو کنار جانماز خودم برات جانماز پهن میکنم نمازم که تموم میشه سرم رو برمیگردونم تا بهت لبخند بزنم اما میبینم همه اونا خیال بود،یه خیال خوش...شب هایی که خوابت رو میبینم دلم نمیخواد هیچوقت بیدار بشم اما بیدار میشم و دوباره روی خودم آوار میشم ...بسه دیگه چشم انتظاری بیا مادر بیا😭😭😭😭
بچه منم باید بره پیش...ولی اصلا فکرشم نمیتونم بکنم که بفرستمش😐😯

واله منم اگه اینجوری پیش بره  نمیفرستمش ولی گفتم واسه ثبت نامش برم شایدبگن آموزش آنلاین داشت باشن

دلم روشنه چون خدابامنه

من پسرم ابان 94 هست 

باید بره پیش یک 

ولی شوهرم میگه نه همه میگن نه واجب نیس 

خودش اینقدر دوس داره بره😢

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂
2706